Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Купувам ремък за видеокамера

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Купувам / Продавам / Заменям - Buy / sell / trade
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Velkov
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: София-ж.к.Люлин 3

МнениеПуснато на: Нед Юни 14, 2015 18:11    Заглавие: Купувам ремък за видеокамера Отговорете с цитат

Търся да закупя нов ремък за видеокамера JVC МОДЕЛ GR-D640E.
Не мога да го намеря никъде по магазините,за това се обръщам към Вас ако можете да ми помогнете или ми кажете къде може да го имат.

Реални снимки с размерите на ремъка може да видите ето тука http://www.album.bg/bobivelkov12/albums/

Сервизното описание може да го видите ето тука http://elektrotanya.com/jvc_gr-d640e_d645e_d650e.zip/download.html

Ще очаквам предложения и мнения на лични съобщения.

Ще съм Ви много благодарен за помощта !!!!!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
bdimov
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Pazardjik

МнениеПуснато на: Нед Юни 14, 2015 19:55    Заглавие: ... Отговорете с цитат

Защо не се разходиш до Роял, централния им на Г.М.Димитров бл.60 ( или поне да им се обадиш ) и не ги питаш дали имат. Поддържат JVC гаранционно, ремонтират и камери постоянно. Може там да ти намерят. Ако ходиш, търси Боби ( Богдан ), това е човека който се занимава с камерите, и управител на сервиза.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Velkov
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Нед Юни 14, 2015 20:46    Заглавие: Re: ... Отговорете с цитат

За този сервиз не знаех !!!! Утре ще им се обадя,да но ми помогнат.Много ми трябва този ремък.
Върнете се в началото
bdimov
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Pazardjik

МнениеПуснато на: Нед Юни 14, 2015 23:27    Заглавие: ... Отговорете с цитат

Учудвам се че не си знаел?! РоялЕлектроникс поддържат сигурно над половината гаранционна техника ( черна и бяла ) на Технополис. По едно време бяха стигнали до 76 сервиза в цялата страна, като някои от тях си бяха лично техни, други бяха фирми подизпълнители ( главно по малките градове ).
Върнете се в началото
Velkov
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Сря Юли 01, 2015 20:26    Заглавие: Re: ... Отговорете с цитат

Здравей те!!!
Ходих до "Роял електроник" и те не могат да ми помогнат.Гледаха сервизното описание и не могат да разберат модела ремък.Бяха много учудени.
Занесох им камерата и стария ремък,но за съжаление не могат за момента да ми помогнат.Ако има напредък ще ми се обадят.

Може ли да ми кажете друго място кадето могат да ми помогнат????
Върнете се в началото
Ditronix
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Провадия

МнениеПуснато на: Сря Юли 01, 2015 22:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Велков, сгъни ремъка на две и измери дължината ( тоест мериш половината обиколка), измери и сечението и го постни тук в темата. Да не мислиш, че JVC печатат ремъци! Имам разни остатъци, може да се изрови нещо. Сгъни ремъка на две и измери дължината ( всъщност мериш половината от обиколката му), после измери сечението му и постни тук резултатите. Някой от колегите може да намери нещо подходящо. Потърси и в магазините за части, но не питай за "ремък за камера еди каква си", а носи оригинала със себе си. А, и от де този навик да насичаш думите???? За пример- "Здравей те" и "да но" Rolling Eyes Във Варна пък навсякъде се чува "Чао ви" или "Чао ти", "мерси ти", "мерси ви" и още в тоя смисъл! Ма много е смешно бе!

DRL модули за всички видове автомобили!
Върнете се в началото
Потърси "Купувам ремък за видеокамера" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Купувам ремък за видеокамера" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Купувам / Продавам / Заменям - Buy / sell / trade Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети