Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Проблем с Лексмарк 3200

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти на компютърна и офис техника-Computer and office equipment
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Кром
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Пон Авг 22, 2005 11:48    Заглавие: Проблем с Лексмарк 3200 Отговорете с цитат

Здравейте,

Проблемът е следния - започна да изкарва бели листи, без да пуща мастило от главата, отначало само полвината страница печаташе останалата - не, сега нищо не ще да вади - ток ли не подава към дюзите какво и аз не знам - ама имам още сума мастило за тоз принтер, та за туй ми си иска да го пооправя, ако може... Мисля си, че е прекъснала някъде шината, ама някой, ако има идея - моля да сподели - ако трябва да го давам на сервиз - не знам дали има смисъл...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
dreadx
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Авг 26, 2005 20:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Може да е започнало да засъхва мастилото в дюзите на главата, пробвай да ги накиснеш с топла вода, или някакъв разтвор за засъхнало мастило, има го в друга тема на форума от преди месец.
Върнете се в началото
Кром
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Нед Авг 28, 2005 21:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Не, проблема не идва от главите, замерих някой напрежения от сервизното, та не е наред дъното, но схема няма и сега съм се спрял на едни стабилизатори - но като ги сменя ще се види... Въпросът ми беше, ако някой се е сблъсквал с подобен проблем да сподели, къде какво да погледна - идва слабо напрежението до шината към главите - ама защо и къде е проблема - не знам...
Върнете се в началото
Потърси "Проблем с Лексмарк 3200" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Проблем с Лексмарк 3200" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти на компютърна и офис техника-Computer and office equipment Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети