Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Търся firmware за Toshiba 40BV700G

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Търсене на схеми, програми и документация - Service manual search
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Нейч
Нов потребител
Нов потребител

Местожителство: пловдив

МнениеПуснато на: Чет Яну 15, 2015 14:12    Заглавие: Търся firmware за Toshiba 40BV700G Отговорете с цитат

Добър ден колеги,

нужен ми е firmware за LCD телевизор Toshiba 40BV700G.
main board 17МВ61-2
панел LTA400HA07

Надписите по стикерите върху main board-a са:
10069650 20531680 37 40"

26649764 SDIHA07-D M DE

V113_MB61(TOS)

От три седмици ровя из интернет, обърнал съм го целия и не намирам нищо. Имам в предвид, че не успявам да намеря точния софт за това шаси в комбинация с този панел. Изтеглил съм доста за 17МВ61-2, но с някои телевизора тръгва само с подсветка без картина, с друг излиза картина но пък е в негатив и т.н. Проверих и в официалния сайт на Тошиба, но там този модел не присъства. И нормално, нали е правен в Турция и софта го е писал някой......... Проблема на телевизора е 100% софтуерен, дойде с диагнозата, че светодиода за стенд бай постоянно мига без телевизора да се запуска. Спиран е и гасен няколко десетки пъти едно след друго без да се изчаква да тръгне, детето на клиента си е играело с ДУ-то Confused .
Същото шаси + същия панел се намират и в Sharp LC 40F22E, но и за него не намерих firmware.

Молбата ми е, ако някой може да помогне, като ми изпрати правилния софт ще съме му много благодарни аз и клиента. В същото време ми е ясно, че с това всички си вадим хляба, не е проблем да се заплати указаната помощ.

Забравих да допълня, че също е вариант и ако някой има за продан цял работещ борд 17МВ61-2 за съответния модел.

Благодаря предварително. Желая Ви късмет!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
toffifee77
Активен потребител
Активен потребител

МнениеПуснато на: Вто Сеп 15, 2015 13:49    Заглавие: Re: Търся firmware за Toshiba 40BV700G Отговорете с цитат

Здравей колега. Имам същия проблем като теб с Toshiba 40BV700G. Би ли споделил как реши проблема. Нали флаша?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Филипов
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Вто Сеп 15, 2015 15:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Exclamation Arrow Arrow Arrow 20. Постове "повдигащи" стари теми с единствено изразено желание в тях от сорта "може ли и на мен" - ще бъдат изтривани. За подобни цели има PM и e-mail. Същото се отнася и за "текущи" теми.
Същото се отнася и за отдавна приключили теми в които някой е решил да ги повдигне за да пофилософства или да даде - акъл или, че според него проблема му е "точно същия".
Exclamation
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
Потърси "Търся firmware за Toshiba 40BV700G" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Търся firmware за Toshiba 40BV700G" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Търсене на схеми, програми и документация - Service manual search Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети