Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
UPS Inform Guard

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти на компютърна и офис техника-Computer and office equipment
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Embar
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Пет Авг 26, 2005 10:13    Заглавие: UPS Inform Guard Отговорете с цитат

Колеги - моля помогнете! От известно време ми се налага да ремонтирам и UPS -и в службата. И друг път съм ремонтирал Inform Guard, но в този случай са му изгорели MOS-FET -ите. Не съм обикалял много, но в "NN Electronics" на Черковна ги нямаше, в двуетажния на Мария Луиза също. Те са IRF3205. В pdf -a ги гледах нещо от сорта на 80А, 55V, 200W. Моля ако някой е купувал да каже от къде, или други, които могат да се използват в този UPS (питам за човек, който е пробвал за да не ми се върне UPS -а след 1 седмица или 1 месец). И ако някой му има схемата на това животно моля да ми я даде - този Inform Guard се управляват от логики, а не от микроконтролер - интересно ми е как?! Предварително благодаря колеги. Поздрави и успех в работата и в живота. Razz
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Потърси "UPS Inform Guard" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "UPS Inform Guard" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти на компютърна и офис техника-Computer and office equipment Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети