Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
купувам интегрална схема HA1373W

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Купувам / Продавам / Заменям - Buy / sell / trade
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
stefanfireman
Активен потребител
Активен потребител

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Вто Дек 09, 2014 9:58    Заглавие: купувам интегрална схема HA1373W Отговорете с цитат

Купувам интегрална схема HA1373W, драйвер за директ драйв мотор, ако някой има или може да намери въпросната интеграла, нека се свърже с мен на тел. 0988988784 / 0877644965 или да пише на лични съобщения. Предварително благодаря на отзовалите се .................

Последната промяна е направена от stefanfireman на Сря Дек 10, 2014 0:27; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Ditronix
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Провадия

МнениеПуснато на: Вто Дек 09, 2014 10:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Какво е това, че нищо не намирам за него? Знае ли се? Комшиите му са НЧ крайни стъпала....

DRL модули за всички видове автомобили!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefanfireman
Активен потребител
Активен потребител

МнениеПуснато на: Вто Дек 09, 2014 13:03    Заглавие: купувам интегрална схема HA1373W Отговорете с цитат

Здравейте, въпросната интегрална схема HA1373W е драйвер за управление на директ драйв мотор от дек Hitachi d-980. Интегралата е с 20крачета и извод за радиатор. Всичко може да се види на PDF на въпросното декче.
http://elektrotanya.com/hitachi_d-980_serie_ud-1_standard_mechanism_stereo_casette_tape_deck_1979_sm.pdf/download.html
stefanfireman
Активен потребител
Активен потребител

МнениеПуснато на: Вто Дек 23, 2014 1:00    Заглавие: Re: купувам интегрална схема HA1373W Отговорете с цитат

продължавам да търся въпросната интегрална схема
bdimov
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Pazardjik

МнениеПуснато на: Вто Дек 23, 2014 12:09    Заглавие: ... Отговорете с цитат

Това да не е някой "по-достълен" драйвер, на който Хитачи са му "пелнали" свои надпис?! Много интересно как може нищо да не се намира в нет-а за него Confused
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Филипов
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Вто Дек 23, 2014 12:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Някой май го мързи. Като се напише в горния ляв ъгъл на форума където пише компоненти излиза предлагане за 10 лв в бургаска фирма и с описание какво е . Дали има налична бройка е отделен въпрос.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
stefanfireman
Активен потребител
Активен потребител

МнениеПуснато на: Сря Дек 24, 2014 0:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Не, не може да се говори за мързене и бездействие от моя страна. Това и направих преди вече 15 дена, излезна ми въпросният резултат, последва обаждане на въпросната фирма и след обясненото ми от служител за изпратено запитване дали може да се достави, какво представлява и т.н. все още си чакам отговора, до ден днешен не се е обажсал никой, явно в тази бургаска фирма много не държат на казаното. И след чакане от 15 дена отново пуснах темата във форума. Ако някой може да помогне с каквато и да е информация няма да бъде зле.
Филипов
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Сря Дек 24, 2014 0:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами да го беше написал отначало всички подробности. Или нашето време не е ценно да тъпчем там,. откъдето вече си бил? За толкова време да со го беше доставиол от Китай . . .
А ако ти беше наистина толкова необходимо да им беше дал зор да си намерят прашлясалата бройка из склада . . . Или си циция за 20 ст. за телефон?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
stefanfireman
Активен потребител
Активен потребител

МнениеПуснато на: Сря Дек 24, 2014 1:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Филипов написа:
Ами да го беше написал отначало всички подробности. Или нашето време не е ценно да тъпчем там,. откъдето вече си бил? За толкова време да со го беше доставиол от Китай . . .
А ако ти беше наистина толкова необходимо да им беше дал зор да си намерят прашлясалата бройка из склада . . . Или си циция за 20 ст. за телефон?

Господине, не е ли малко крайно от ваша страна да навлизате в деликатни обиди. Не се познаваме и това, че се водите опитен потребител не ви дава право да обиждате.................... Никой не е искал да отнема от така драгоценото ви време. Просто съм поискал някаква помощ от някой, който може да помогне. Аз лично никога не съм поръчал от Китай и даже не знам как става, за разлика от вас може би. Не всички тук във форума сме напред с материала, но все пак човек се учи до като е жив и никога не е късно да си поръча за първи път нещо от Китай. Така че що се отнася за това кой е "циция", както ме нарекохте, аз съм готов да ви заплатя на вас лично двойно повече от това което ще ви струва, за да ми доставите въпросния чип, за се уточни кой е "циция" и кой не.................. Интегралата наистина ми е необходима, но това не означава че трябва да се нахалства, и да се дава зор на някой, един път казване е достатъчен а културните хора след като поемат ангажимент го спазват до колкото са им визможностите, и не е срамно да кажеш че не става, но аз както споменах до ден днешен не съм получил никакъв отговор от въпросната бургаска фирма. А вие за това ме нападате .............?!?!?!?! С една дума ако можете да помогнете, ако искате го направете, ако ли не, живи и здрави и весели празници ви желая!!!
stefanfireman
Активен потребител
Активен потребител

МнениеПуснато на: Чет Мар 02, 2017 13:17    Заглавие: Re: купувам интегрална схема HA1373W Отговорете с цитат

up
Потърси "купувам интегрална схема HA1373W" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "купувам интегрална схема HA1373W" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Купувам / Продавам / Заменям - Buy / sell / trade Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети