Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
помощ при избора на box...

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Мобилни комуникации - Mobile communications
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
mimo
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Вто Авг 23, 2005 9:10    Заглавие: помощ при избора на box... Отговорете с цитат

Здравейте на всички! Аз съм нов потребител! Търся да си купя бокс или друго устройство за инсталация на софтуер в телефонните апарати! Не съм запознат с тези неща и се надявам Вие да ми обясните кое е най- изгодното и в същото време най- сполучливо! Very Happy
----
Благодаря ви предварително Exclamation
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
grymotevitza
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Вто Авг 23, 2005 15:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей

кажи кои марки телефони искаш да флашваш и мога да ти препоръчам нещо. Box който флашва всички видове телефони не съществува. Има разбира се и универсални (които работят с 3 - 4 марки телефони ) но чесно казано аз не ги предпочитам.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mimo
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Вто Авг 23, 2005 16:01    Заглавие: Отговорете с цитат

grymotevitza написа:
Здравей

кажи кои марки телефони искаш да флашваш и мога да ти препоръчам нещо. Box който флашва всички видове телефони не съществува. Има разбира се и универсални (които работят с 3 - 4 марки телефони ) но чесно казано аз не ги предпочитам.

Нокиа, сони- ериксън, самсунг и (сименс) не задължително Exclamation
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
grymotevitza
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Вто Авг 23, 2005 18:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Nokia - бих ти препоръчал JAF. Смея да твърдя че в момента е най добрия Nokia -Flasher на пазара, а и цената е добра (200 euro)
За повече инфо можеш да погледнеш официалния саит:

http://www.odeon.cn/

Sonyericsson - най доброто в момента е Cruiser, но е скъпичък.
като алтернатива бих ти препоръчал USB Smart от Zulea. Този Dongle излезе скоро и има доста бъгове, но Zulea e eдин от най добрите при Sonyericsson и сматам че има голямо бъдеще. Цената е супер - около 50 euro.

Samsung - Nsdongle update-тите идват бързо и имат добър support. цената е около 240 euro.

Siemens - Martech, но е твърде скъп - 350 euro, по евтин е SST-Dongle - 200 euro, но съответно и не толкова добър.

Надявам се да съм помогнал поне малко Smile

УСПЕХ !!!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mimo
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Вто Авг 23, 2005 20:27    Заглавие: Отговорете с цитат

grymotevitza написа:
Nokia - бих ти препоръчал JAF. Смея да твърдя че в момента е най добрия Nokia -Flasher на пазара, а и цената е добра (200 euro)
За повече инфо можеш да погледнеш официалния саит:

http://www.odeon.cn/

Sonyericsson - най доброто в момента е Cruiser, но е скъпичък.
като алтернатива бих ти препоръчал USB Smart от Zulea. Този Dongle излезе скоро и има доста бъгове, но Zulea e eдин от най добрите при Sonyericsson и сматам че има голямо бъдеще. Цената е супер - около 50 euro.

Samsung - Nsdongle update-тите идват бързо и имат добър support. цената е около 240 euro.

Siemens - Martech, но е твърде скъп - 350 euro, по евтин е SST-Dongle - 200 euro, но съответно и не толкова добър.

Надявам се да съм помогнал поне малко Smile

УСПЕХ !!!!!!

За нокия не съществуват ли алтернативи подобни за сони ериксън Question
GSMnext
Нов потребител
Нов потребител

Местожителство: Pyce

МнениеПуснато на: Нед Сеп 18, 2005 7:41    Заглавие: Отговорете с цитат

www.ufsxsupport.com
www.ufsxhwk.com

tova e tovq izbor Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Потърси "помощ при избора на box..." в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "помощ при избора на box..." в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Мобилни комуникации - Mobile communications Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети