Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
КАКВО МОЖЕМ?

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Ditronix
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Провадия

МнениеПуснато на: Сря Авг 24, 2005 20:34    Заглавие: КАКВО МОЖЕМ? Отговорете с цитат

Някъде от дъното на bgaudio копирах това:

Идете на:
Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
.
Това според мен е ФАШИЗЪМ Exclamation Exclamation Exclamation
А за личното послание на alnico моето мнение е следното:Зависи от коя страна гледаш на нещата-винаги от нашата страна са най-добрите,а от другата са нещастниците! Exclamation Idea
Пиша това тук,защото в техния форум..../виж по-горе!..../
Ако е грешка,модераторите да го преместят или изтрият!

DRL модули за всички видове автомобили!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Chelsea_69
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Сря Авг 24, 2005 20:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Е,приятелю,не ръси наедро приказки ,дето не са място.За бога какъв фашизъм,какви ги приказваш?Фашизъм щеше да е да си ЗАДЪЛЖЕН да даваш правилни мнения,най-малко.Да не говорим,че всички форуми щяха да са всъщност един единствен.А ти може да пишеш и изявяваш къде ли не,но все пак нека да е с мярка.Това,че споменатия форум има по особена политика не значи,че е фашистки.Дано не съм те засегнал...
Върнете се в началото
Ditronix
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Сря Авг 24, 2005 20:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Не, аз не се засягам,защото според мен всеки има право на мнение.Но и всеки би трябвало да може,ако иска,свободно да го изкаже.Прави ми впечатление нетърпимостта към по-различните мнения,допуснати в цитирания форум.И не съм казал,че форумът е фашистки!Казах,че цитатът според мен е фашизъм.Но всичко е въпрос на вкус-казала котката и ....--това отново е цитат-отново/така мисля/на alniko

Върнете се в началото
slav4o.com
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Велико Търново

МнениеПуснато на: Сря Авг 24, 2005 21:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Въобще не мога да разбера какво се опитваш да кажеш. Само виждам, че не можеш да правиш нищо а само да разглеждаш, защото не си регистриран. Rolling Eyes това че в единият от разделите са пропуснали да забранят на нерегистрираните да пускат нови теми не е нищо особено
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Ditronix
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Сря Авг 24, 2005 21:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Подразни ме това,че колкото пъти посегнах да дам мнение по някой въпрос,винаги ми се искаше регистрация.Няма проблем да се регистрирам,но защо да не мога да бъда гост?Защо в този форум може?Съгласен съм,че на гостите не всичко е позволено,но чак пък да не могат да се обадят...Нали е форум-място,където да се чуят много мнения...Все пак не твърдя,че съм прав-всеки може да сбърка,затова и не налагам мнение.Исках само да кажа/там/че усилвателя,по който се захласват напоследък-BLUE PILL-аз го правих преди 36 години в часовете по практика в Русенския електротехникум.Правихме и други лампови неща,може би защото тогава транзисторите все още бяха екзотика.Няма нищо лошо,че сега някои работи се преоткриват,лошото е,че там всичко,което не е"наше",е помия.
Аз приключвам по тази тема,защото може би пресилих нещата,за което се извинявам на всички засегнати.

Върнете се в началото
slav4o.com
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Велико Търново

МнениеПуснато на: Сря Авг 24, 2005 22:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Еми пък в на Маги форума http://magibg.com/board (моя доставчик) дори не може да се влезе да се види без да се логнеш. Какво толкова има. Но мен ме учудва друго, отношението между модераторите и някои по незапознати от форума.
Върнете се в началото
RC
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Сря Авг 24, 2005 22:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Ditronix, настоятелно те моля теб и останалите участници да не се обсъждат подобни теми в този форум, особенно пък за споменатия от теб форум и въпросния участник.
Всеки форум си има правила и е добре да се спазват.
Във въпросния форум вероятно има възможност да пишеш на някой от модераторите и/или админа и да си зададеш въпроса там.
Бих помолил модератора на този раздел да изтрие тази тема.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
toltec
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Сря Авг 24, 2005 22:45    Заглавие: Отговорете с цитат

За bgaudio или хубаво , или нищо ... че последния път един обиден писа месец и половина след това ...
Върнете се в началото
Филипов
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Чет Авг 25, 2005 18:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Общо от всички форуми - Ако смятате че модератор си превишава пълномощията, се обръщате към администратора. Само че според мен описаните настройки. срещу които не си съгласен се определят от Администратора, а пък форума си е негов и ще прави каквото си иска. Като не можете да постигнете съгласие, си търсиш друг форум с интересуващата те тематика или си правиш собствен. А може и не само едната страна да има "трески за дякане".
Понеже станаха много обсъжданията и все на този форум ще заключа темата. Все пак тук е форум за сервизни специалисти, а не Хайд Парк.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
Потърси "КАКВО МОЖЕМ?" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "КАКВО МОЖЕМ?" в Интернет

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети