Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Въпрос за Сателитен Приемник

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
murosl
Нов потребител
Нов потребител

Местожителство: Сливен

МнениеПуснато на: Чет Яну 16, 2014 19:13    Заглавие: Въпрос за Сателитен Приемник Отговорете с цитат

Малко тъп въпрос но знам че има грамотни хора в този форум.
Сателитен приемник на виваком модел ds87 HD BTC Дали става за цифрова ефирна телевизия или ме пързалят.
Мерси за отговорите ще съм ви много благодарен.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
RC
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Чет Яну 16, 2014 20:41    Заглавие: Re: Въпрос за Сателитен Приемник Отговорете с цитат

murosl написа:
...Сателитен приемник на виваком модел ds87 HD BTC Дали става за цифрова ефирна телевизия...

Не.
И не само той.
Прочети за DVB-S, DVB-T, DVB-C...
murosl
Нов потребител
Нов потребител

Местожителство: Сливен

МнениеПуснато на: Чет Яну 16, 2014 21:24    Заглавие: Re: Въпрос за Сателитен Приемник Отговорете с цитат

Да искат да ме излъжат мислих си но небях сигурен доколкото знам работят на съвсем различни честоти и след като прочетох малко стигнах до извода че S е сателитен тунер, Т е въздушен тунер(по въздуха), C е кабелен тунер.
Мерси много. Задължен съм ти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Потърси "Въпрос за Сателитен Приемник" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Въпрос за Сателитен Приемник" в Интернет

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети