Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Относно означенията на интегралните схеми

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
cddc
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Вто Ное 12, 2013 13:55    Заглавие: Относно означенията на интегралните схеми Отговорете с цитат

Интересува ме, къде мога да намеря информация кое означение, какво означава. Префиксът и номерът на серията - ясно, но нататък...
Например CD4011BM какво е? Някъде бях чел, че B означава буфериране. Но M какво означава? Интересуват ме обозначенията на TI.

Цитат:
Даташийта ли не можеш да разгърнеш?

Ще дам малко разяснение за непрочелия внимателно (и така неразбрал смисъла на въпроса) модератор!!! Не ме интересува точно CD4011BM, е само окончанията. За тях НЯМА дейташит. По какво се различават следните схеми CD№BM CD№UBE CD№UBM CD№B CD№BE помежду си. Където № е каквато и да било конфигурация на интергална схема.

Exclamation Arrow Модератора много добре ти е разбрал въпроса,само че не четеш даташийта.Кое не можеш да асимилираш?Втория абзац в даташийта ли,таблицата на 6та страница със сокетите ли?Ем-ът де го виждаш?Само в SOIC-а сега познай кво значи тогава.Коя от изброените букви не виждаш в таблицата на 6стр.?А и дори да няма някой суфикс-да не би това да е единствената логика-ще отвориш-втори,трети от масовите и ще намериш.Сега някой да седне да ти ги изреди всичките и да рови вместо тебе за нещо елементарно ли?В страницата на производителя ли не можеш да влезеш?Или в гугъл?Щото и там има писано-примерно,но не е единственото.Сега кво искаш-някой да ти ги систематизира всичките наготово щото тебе те домързява ли Question
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Потърси "Относно означенията на интегралните схеми" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Относно означенията на интегралните схеми" в Интернет

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети