Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Моля за помощ за заглушаване на КАБЕЛЕН СИГНАЛ/или ТЕЛЕВИЗОР

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Модераторско кошче
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Lorinser22
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Вто Ное 12, 2013 1:06    Заглавие: Моля за помощ за заглушаване на КАБЕЛЕН СИГНАЛ/или ТЕЛЕВИЗОР Отговорете с цитат

Нов съм във форума и се регистрирах от безкрайна нужда от помощта Ви.
Аз нормален човек на 29г, с нормална работа и нормален живот в София.
НО, няма да е за дълго.
Позната история... над мен живеят семейство темеруди, които са си поставили явно за цел да ме побъркат, да откача, да напусна апартамента ми...
Милион пъти пробвах с добро... няма и няма.

ВСЕКИ ДЕН телевизорът им е надут до 3:00 през нощта и за капак стават в 7:30 и ПАК на ново.
немога повече заради тях да спя само по 4 часа... цял ден съм неадекватен на работа... цял ден ми се спи и ме боли глава.
ИСКАМ един ден поне да си легна в 23:00часа и да заспя. поне един... вече не мисля за работа и успехи а само как да имам малко спокойствие след 22ч
ПОЛУДЯЛ съм вече! Ще ги пребия тия.. а неискам да се стига до там. Полицията е безсилна-казват-Няма купони, няма силна музика.... е да ама тва дуднене безкрайно от телевизора е по-гадно от силна музика---ПСИХОАТАКА Е..

Момчета, ще платя на някой да ми направи нещо като заглушител на кабелната или заглушител на телевизора.
Обхват 2-3 метра.
Телевизор-от новите LCD, LED или плазма.
Сигнал-КАБЕЛНА ТВ.
моля пишете ми на ЛС, или ми клипнете на 0888431143
Спасете мен, или няколкото темеруда над мен...

Моля, няма смисъл от съвети за бой, мръсни номера, полиция, всичко съм премислил, само дистанционното заглушаването за кратки интервали ще помогне.

Прочетох това и имам искрица надежда че може и да стане:

"Каспаров, нали ти разправях къв майтап беше като зашумих квартала на 433МХз и на Керчев сина му кви физиономии прави като видя че джиБа не се заключва"

"мойе да стане с генератор на 10,7 MHz. Ако има мощност ще заглуши входа на МЧУ-то. Такива генератори не е трудно да се направят, още повече, че не ти трябва да е преносим. Има доста схеми из Нет-а за такива късовълнови генератори. Потърси и усшех !"

Благодаря предварително !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Lorinser22
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Вто Ное 12, 2013 1:08    Заглавие: Отговорете с цитат

И това предложение на "DJ69VN" е интересно.
Ако някой знае как да се направи, да ми пише. Плащам веднага.

"Преди съм правил с 1 транзистор такова чудо ама схемата немога да я намеря. По спомени стандартен ЛЦ осцилатор.. Спомням си, че ТВ то от 3метра правече директно черен екран и някакви черги направо ги побърквахме в големите магазини с мн ТВ та Twisted Evil . Ако не успееш да направиш варянта (макар по тъп) но може да работи е да вземеш няколко видеосендера те имат за пренастройка ( може и малко да се наложи да се барне с поялника) и да ги сложиш на тия честоти който са ефирните"

Exclamation Поредния кандидат-серящ в ефира.Във форума НЕ се толерират теми свързани със злоумишлена дейност!Ако считаш че правата са ти нарушени-има полиции,домоуправители,съдилища,обуцмани,изолации и т.н.Да не говорим за върлата ти неграмотност.И граматическа и техническа.Поне да знаеше колко е SIF на телевизорите.Катинар Exclamation
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Потърси "Моля за помощ за заглушаване на КАБЕЛЕН СИГНАЛ/или ТЕЛЕВИЗОР" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Моля за помощ за заглушаване на КАБЕЛЕН СИГНАЛ/или ТЕЛЕВИЗОР" в Интернет

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Модераторско кошче Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети