Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Некоректен потребител!

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
chronometer
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Съб Сеп 01, 2012 10:25    Заглавие: Некоректен потребител! Отговорете с цитат

Внимание! Некоректен потребител! Красимир Точев от Мизия, тел. 0886022231. Заявява, че купува обявена за продажба вещ, след което две седмици не счита за нужно да я освободи от Еконт. При опит за връзка с него или не вдига телефона, или обяснява, че още на следващия ден ще освободи пратката и не го прави. Ако искате продаваната от вас вещ да обиколи България за ваша сметка, без да получите продажната цена, това е човекът! Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Филипов
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Съб Сеп 01, 2012 10:34    Заглавие: Отговорете с цитат

http://forum.eshop.bg/viewtopic.php?t=84357
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
Jet
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: София, България.

МнениеПуснато на: Вто Сеп 04, 2012 23:53    Заглавие: Отговорете с цитат

С него и аз си поговорих. Искаше да му пратя София85 по Еконт, че преди маса време взел такъв за ремонт, изгубил го, и трябвало да го възстанови на човека.
В моя случай той се отказа преди телевизора да замине, но и аз се забавих с два или три дни от уговорената дата на изпращане.
ivan76
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Сря Окт 17, 2012 14:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Добре дошъл в клуба на измамените от въпросния тип.Прочети темата от линка на Филипов.Не знам какво трябва да се случи ,за да се спре този.Напиши и под какво име е пуснал обявата,защото стария му ник,мисля че трябва да е блокиран в този сайт(може и да греша). Evil or Very Mad
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
slav4o.com
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Велико Търново

МнениеПуснато на: Сря Окт 17, 2012 16:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Ахахахха изгубил го. Да не би сервиза му да е хале колкото тия дето произвеждат боинг или еърбъс Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Jet
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: София, България.

МнениеПуснато на: Чет Окт 18, 2012 8:48    Заглавие: Отговорете с цитат

krasi_7201

Под този ник си писахме, но съвсем случайно попаднах на темата и ми направи впечатление телефона. Ако не бях обърнал внимание, че телефона в темата подозрително прилича, а после се оказа, че съвпада с телефона, написан в темата, и аз щях да съм в кюпа.

Възможно е също така това, че продавам телевизора в неработещо състояние да е изиграло ролята, но просто ми е жал да изхвърля изряден кинескоп. Преди време направих същото с една София81 с изряден кинескоп Toshiba, но онзи заемаше повече място, а този ще поседи още, та дано някой го употреби някъде.
Потърси "Некоректен потребител!" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Некоректен потребител!" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети