Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Какъв е този елемент и за какво би послужил ?
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
charli
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Юли 08, 2005 19:33    Заглавие: Какъв е този елемент и за какво би послужил ? Отговорете с цитат

Елемента е много интересен като външност. Представлява метален жълт корпус. Странично корпуса е щанзован във вид на решетка. Изводите са 21, големината е 50x25x25. Върху корпаса има следните инициали: V23014-А1016-W004. Отстрани на корпуса пише Siemens. Ценен ли е този елемент или да го отварям(съсипя), за да видя какво има вътре? Благодаря.

ЖИВОТЪТ ВСЪЩНОСТ Е НЕПРЕКЪСНАТА ЗАГУБА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
RC
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Пет Юли 08, 2005 19:41    Заглавие: Отговорете с цитат

С толкова изводи Rolling Eyes ?
Защо не дадеш снимчица някъде?
Нещо ще да е MW (може би).
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
charli
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Пет Юли 08, 2005 19:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Очаквах да се одзовеш първи. Smile За съжаление не разполагам с цифров апарат, иначе бих го снимал веднага.
MW - ако мислиш, че на мен това ми говори нещо, много си згрешил! Rolling Eyes

Върнете се в началото
RC
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Пет Юли 08, 2005 20:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Нещо високочестотно имах впредвид.

Не се подценявай Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
pamporov
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Пет Юли 08, 2005 21:26    Заглавие: Отговорете с цитат

charli написа:
Очаквах да се одзовеш първи. Smile За съжаление не разполагам с цифров апарат, иначе бих го снимал веднага.
MW - ако мислиш, че на мен това ми говори нещо, много си згрешил! Rolling Eyes

Чарли, нищо лично но според правописа на българския език отзовеш се пише с Т, а сгрешил със С, надявам се че си сбъркал от невнимание или бързане Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
banchev
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: гр. София

МнениеПуснато на: Пет Юли 08, 2005 21:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Аман от редактори!!! Wink
Върнете се в началото
charli
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Пет Юли 08, 2005 22:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Ха,...,...,Ха,...,...ХА .... аз много добре знам кое-как се пише . Това, че вие сте от поколението, което не разбира за какво става на въпрос ..... няма право да критикува, най малко с непознати и най-вече в този форум. Все пак това не е форум за БГ граматика и т.н. .....с голями диоптри и т.н. И разберете ме, че е много е трудно да пишеш няколко часа на латиница и то с хора, които са с маниер : брато, пич, мада фака... и т.н. И това не е лесно - да минеш отново в твойто си съзнание. Аз като си хода за повече от 1-на седмица на село, всички в квартала ми се смеят че говора на селски, а то всъщност аз им казвам някви несъзнателно запомнени маниери и приказки.. Така е и с правописа, който толкова много ви подразни, че чак сигурно ще има тема "Да изгоним ли Чарли поради лош правопис" . Надям се, че разбрахте какво се опитвам да ви говора. Благодаря на всички прочели тези досадни думи.!
Нощо лично ама ....

-------------------------------------------------------------------------------------хахаххахах Laughing
hubava si 4edo - хората си свалят мацки а ние сме тръгнали да се обясняваме за правопис!!! Laughing

Върнете се в началото
pamporov
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Съб Юли 09, 2005 9:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Ей, не се и надявах на по-друга реакция от тази Laughing Това българите сме страшно племе, не търпим някой да ни поучава и да ни казва че нещо не правим или не мислим или каквото и да е там неправилно. Аз много добре знам че това не е форум по българска граматика, и никой не е искал да те гони за неправилен правопис! Ама ти вместо да подскачаш като ущипана мома защо не реагира например така: да, прави сте колеги,(ако си ни колега де), извинявайте но поради такива и такива причини не мога да пиша по общоприетия начин, защото все пак граматиката е общоприетия начин , нали, а не жаргонния език на който си чатите с приятелчетата Wink Ама то си е така, младост буйна и непокорна, простено ти е чадо! И кое е това поколение което няма право да критикува??? За какви права ми говориш??? Нещо не ми влизаш в полезрението Laughing Правата на джунглата ли имаш предвид Very Happy Все пак това показва отношението ти към отсрещния събеседник ако мога така да се изразя, ама май наистина в интернет пространството взе да става като в джунгла, развихрят се страсти, всеки си мисли че е безнаказан и се отприщват най-долни инстинкти, нямам пред вид този случай. Апелирам към всички участници в този форум за колегиалност и коректно отношение един към друг, нека се разграничим от пошлостта и бездарието които се ширят в много други форуми. Да запазим българския език чист !
Аз казах Laughing

Последната промяна е направена от pamporov на Съб Юли 09, 2005 12:52; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
RC
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Съб Юли 09, 2005 10:03    Заглавие: Отговорете с цитат

charli, в чатовете с приятелчетата можеш да си говориш на какъвто и да е език и маниер (въпреки, че и това не го разбирам), но тук бъди така добър да уважаваш другите, моля.

Цитат:
Това, че вие сте от поколението, което не разбира за какво става на въпрос ..... няма право да критикува, най малко с непознати и най-вече в този форум

А ти защо считаш, че имаш това право? И за какво право става дума?

Ако имаш някакви комплекси за "избиване", прави го на друго място.
Върнете се в началото
Гост

МнениеПуснато на: Съб Юли 09, 2005 12:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Tо вярно, че щом един човек не разбира друг, то другия или е копмлексар или тъпанар или ......
Върнете се в началото
Потърси "Какъв е този елемент и за какво би послужил ?" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Какъв е този елемент и за какво би послужил ?" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети