Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Изтрито обидно начало на темата
Иди на страница 1, 2  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Tokio
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Ямбол

МнениеПуснато на: Чет Юни 30, 2005 0:38    Заглавие: Изтрито обидно начало на темата Отговорете с цитат

Мисля, че тук трябва да се намеси модератора. Всички сме българи, независимо какви имена носим. Целта на този форум е да си помагаме, а не да се разпалва етническа вражда. Аз имам за съседи етнически турци и се разбираме прекрасно с тях. Има място под слънцето за всички.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Noel
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Пловдив Skype - Noel1960

МнениеПуснато на: Чет Юни 30, 2005 6:06    Заглавие: Re: kakvo pravjat mangalite/amudji/ v tozi BG forum ? Отговорете с цитат

И какво от това като вярва в друг бог ? Това означава ли че само ние сме майстори ? Няма право да упражнява тази професия ? Или трябва да е непремнно "втора ръка " човек ? И кое по точно е "нашето време " ? Подкрепям Tokio . Mad
коцев
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Ловеч

МнениеПуснато на: Чет Юни 30, 2005 6:33    Заглавие: Отговорете с цитат

България си пати най много от такива българи като тоя гост.Очаквам модераторите бързо да му сектирисат писането му. Evil or Very Mad Хей българино с тоя акъл си като без акъл АКО СИ ЩЪРКЕЛ И ПОПОВА ЛЪЖИЧКА СИ НЕ МОЖЕШ ХВАНА.
guitman
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Чет Юни 30, 2005 6:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Да, тук сме българи и пишем ЦЕЛИТЕ си постове на КИРИЛИЦА.
Ако и Бай Мангау пише на кирилица то няма проблеми.
RC
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Чет Юни 30, 2005 7:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Понеже намирам написаното от т.н. Гост за изключително обидно и недостойно към всички участници във форума, си позволих да изтрия мнението му и да редактирам постовете на другите участници които го бяха цитирали.
Подобни прояви в ТОЗИ форум няма да бъдат допускани!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
nankov
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Хасково

МнениеПуснато на: Чет Юни 30, 2005 7:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Ей хора всеки се е родил под слънцето и има право да стои под него.В тази ДЪРЖАВА всеки който спазва законите и си плаща данъците е с равни права.Що се отнася за българските турци, те са безкрайно трудолюбиви и коректни хора.Живял съм в такъв край и имам прекрасни впечатления от тях.
Имам усещането че някой от хората на Волен Сидеров търси съмишленици във форума.
Някои политици бъркат Националното самосъзнание с национализъм.
Национализмът не е добър избор особено като искаме да се присъединим в Европейската общност.
slav4o.com
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Велико Търново

МнениеПуснато на: Чет Юни 30, 2005 9:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами той Сидеров не иска ЕС, неще НАТО (то пък като сме в НАТО фъйда видяхме Rolling Eyes ама не това е важно) не е странно че е националист Rolling Eyes
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Morphadron
Гост

МнениеПуснато на: Чет Юни 30, 2005 11:05    Заглавие: Отговорете с цитат

То нали се сещате нямаш проблем с малцинствата доакто те не решат да ти ги създадат иначе да си живуркат и да се въдят кат мохи само да не създават рпоблеми,ама като гледам ората какво са писали а и моя опит те взеха бая да се навират където не ги искат!Аз като ме гонят бягам не се натискам а те нахални,че и все по нахални,смели и дръзки стават така че правете си сами изводите.PEASE!
Върнете се в началото
showMANiak
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Юни 30, 2005 11:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Слави съвсем правилно си го каза:
Болен Лидеров Wink
Morphadron
Гост

МнениеПуснато на: Чет Юни 30, 2005 11:10    Заглавие: Отговорете с цитат

АЗ се включвам по повод сблъсъка на голфа в трамвая в София преди няколко дена дето имало 2 голфа и двата с манговци и дето зели да бия шофиора на трамвая.Щото видите ли цветнокожите акрали с анд 100 и без да гледат минават на кръстовища.Аз се радвам че тукашните,в моя град карат само Лади,нямат апри за повече,и не карат много бързо тъй като Лада и скорост- ДА ДА Very Happy Иначе да си живуркат и аз имам познати- т.н. български турци,коректни,стриктни,интелигентни и т.н.Суперлативи много защото си ги заслужават,за национализма сам против тва е тъпо,все едно да ида в америка и да ме пребият тамошните задето не сам местен,тва са тъпотии!За Сидеров незнам ама бая гласове спечели и ся заради неговата партия немогат съставят правителство яко спек Very Happy
Върнете се в началото
Потърси "Изтрито обидно начало на темата" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Изтрито обидно начало на темата" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети