Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
HP dv9500 проблем с дисплея.

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Ремонти на компютърна и офис техника-Computer and office equipment
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
superjoro
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Съб Дек 24, 2011 16:03    Заглавие: HP dv9500 проблем с дисплея. Отговорете с цитат

Здравейте, имам проблем с екрана на лаптоп HP dv9500 когато включа лаптопа матрицата му светва но не предава никакава картиа, но когато включа монитор към VGA изходът му мониторът предава артината от лаптопа. Носих го на ремонт паржо ми казаха че ще понагреят чипсета, които е се отлепял мн често на тези модели, но после казаха че куплунгите му небили как трябва и няма как да се оправи моля за съвет!
П.С. имам идея която незнам колко е усъществима но ако мога да включа матрицата на лаптопа през VGA порта му, но за целта ми трябва някаква подробна схема на кабела на монитора и за захранжането и картината и на VGA буксата.

Ще съм благодарен за всякакви мнения и съвети благодаря!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pepi_voinishki1957
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Дек 24, 2011 17:01    Заглавие: Re: HP dv9500 проблем с дисплея. Отговорете с цитат

superjoro написа:

П.С. имам идея която незнам колко е усъществима

Няма да стане.
Потърси "HP dv9500 проблем с дисплея." в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "HP dv9500 проблем с дисплея." в Интернет

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Ремонти на компютърна и офис техника-Computer and office equipment Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети