Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
ВЪПРОС? ЗА ОСЦИЛОСКОП

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
lubomir-
Нов потребител
Нов потребител

Местожителство: Bulgaria (България)

МнениеПуснато на: Пет Дек 09, 2011 21:32    Заглавие: ВЪПРОС? ЗА ОСЦИЛОСКОП Отговорете с цитат

Въпрос?към специалистите на осцилоскопи.кой осцилоскоп от тия двата е по добър и практичен С1-65 или С1-75.Предварително БЛАГОДАРЯ.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
the_bull
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Монтана(Студент в Русе)

МнениеПуснато на: Пет Дек 09, 2011 23:43    Заглавие: Отговорете с цитат

За какво ще го използваш най-много. Така като гледам C1-75 е високочестотен осцилоскоп с много ниско входно съпротивление и така да го кажем си е специализиран за подобно неща едвали би вършел работа за НЧ техника и по-големия дял от тестове и измервания. C1-65 си е по класически, но недостатък е по малък екран. По нискочестотен и е еднолъчев. В общи линии и двата са си зле ако трябва да се купуват не те съветвам да си даваш парите за тях особено ако са повече от 100 лв. Както вече написах C1-75 е специализиран и се използва за по тесен кръг измервания. C1-65 е по удачен за любителска работа и като цяло. Но ако мислиш да се занимаваш с изработка на предаватели да речем или измервания на кабелни линии и прочие C1-75 е по подходящия.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
lubomir-
Нов потребител
Нов потребител

Местожителство: Bulgaria (България)

МнениеПуснато на: Съб Дек 10, 2011 0:21    Заглавие: с1-65 Отговорете с цитат

На практика ще го използувам за ремонти на телевизори и др подобна техника.Радиолюбител съм но радиостанции не поправям.Ползвам готови и здрави такива.И аз така си мисля че с1-65 ще е по удачен и практичен за дейноста ми.
Върнете се в началото
gakal
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Съб Дек 10, 2011 19:45    Заглавие: Отговорете с цитат

За дейността която си написал- определено С1-65.
Върнете се в началото
pepi_voinishki1957
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Дек 10, 2011 20:12    Заглавие: Отговорете с цитат

За С1-65 може да отделиш и до 150 лв. и няма да съжаляваш.Аз имам такъв и как ли не съм се мъчил да го изгоря и не успях.Ще ти свърши чудесна работа.
Потърси "ВЪПРОС? ЗА ОСЦИЛОСКОП" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "ВЪПРОС? ЗА ОСЦИЛОСКОП" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети