Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Некоректни търговци
Иди на страница 1, 2  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
кики2002
Гост

МнениеПуснато на: Чет Юни 16, 2005 19:56    Заглавие: Некоректни търговци Отговорете с цитат

Ако сте патили лошо . Вижте това .На ул . пиротска 2 етаж има фирма дето продава електронни части.
КУПИХ СИ ГРЕЦ 1000 ВОЛТА 50 АМПЕРА НО НЕРАБОТИ - ИМА ПЪЛНО КЪСО МЕЖДУ ИЗВОДИТЕ. ОТКАЗАХА ДА ГО ПОДМЕНЯТ СЪС НОВ. НЕ СЪМ ЗНАЕЛ КАК ДА ГО ИЗПОЗВАМ ! после го мериха с мултицет ,а след това му подаваха напрежение променливо и ОЧАКВАХА НАПРЕЖЕНИЕ НА ИЗХОДА!! едва не умрях от смях !! но не го подмениха
ТОВА МИ СЕ ПАДАЛО КАТО НЕ РАЗБИРАМ ОТ ЕЛЕКТРОНИКА !!!
Ядоса ме отношението и личните обиди !!!
ЛИЧНО АЗ ПОВЕЧЕ НЯМА КУПЯ НИЩО ОТ ТОЗИ МАГАЗИН !!

http://bgaudio.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1114
Върнете се в началото
charli
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Юни 17, 2005 0:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Ето какво съм писал някога и сега ще си продължа мисълта: А при ония мародери на ПОП БОГОМИЛ не ми се ходи ... Там кондензатора ХИТАНО е 9,50 лв а при електронинвест е 4,50 некаде ...Да не говорим, че на хитаното и SIEMЕNS-a цените са еднакви ... Зададох им един въпрос на ония там "ЖЕНИ" ... ама мисля че е по-добре да не коментирам отговора .......
Даже като се позамисля бях писал и други неща за тези хорица, но май модераторите са се намесили и са поизтрили част от написаното.
Та да продължа;
Пазарувал съм от този прословут "Втори етаж" не веднъж и то само защото тогава са ми били първите стъпки в електрониката. Тогава не съм знаел колко струва даден елемент и алтернативни магазини от които мога да го закупя. Един пример: тиристор (не си спомням какъв беше) при тях струваше 1,2 а в друг магазин около 30-40 ст. Един приятел си купи мощни транзистори от тях за 3 лв. и някакви си соттинки. Като му казах, че в другите магазаини струва 80ст., момчето се хвана за главата. Мога да дам и дриги примери, но мисля, че това е достатъчно. И не мога да разбера защо в този магазин е все така пълно с хора (верно че повечето гледат и се овъртат). Толкова ли не могат да разберат, че тоя компютър от който гледат за цената на даден елемент е една пълна измишлиотина (не ми се търси буквата ио). Абе, аз там повече не стъпвам.
Опс! Ти говориш за пиротска а аз за Поп Богомил, ма така като гледам и там са същата трагедия, ма тия от поп-а водат класацията де. Laughing

ЖИВОТЪТ ВСЪЩНОСТ Е НЕПРЕКЪСНАТА ЗАГУБА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
dim_technik
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: гр.Плевен

МнениеПуснато на: Пет Юни 17, 2005 2:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Rolling Eyes В тоя дух се сещам за една тема дето я беше подхванал Tsvetkov , която е все така актуална :
http://forum.eshop.bg/viewtopic.php?t=537&topicshow=За%20начинаещи%20-%20как%20да%20разпознаем%20ментетата%20в%2010%20аспекта Rolling Eyes
Stoy40
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Юни 17, 2005 9:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Сега е момента,някой да отвори магазин и да продава само чаркове с гарантиран произход,дори и по скъпо.За нула време колегите ще го научат и печалбата му е сигурна Laughing Laughing Хубав транзистор за хоризонталните отклонения е 2SC5411-само за 9лева.... Laughing :lol:Магазина на "Богомил" е най скъпия в София и продавачите са едни от най мързеливите и неграмотните.Но там разчитата на човекопотока от Централна гара към центъра и известността му.Все пак има повече от 15 години откакто е отворен.Така че качеството му едва ли ще се подобри,на там е единственото място откъдето можеш да си купиш гумена фрикция за видео,разбира се ако попаднеш на една от продавачките,с другата няма шанс,без да погледне хубаво какво искаш заявява,че няма. Laughing Twisted Evil
Върнете се в началото
dim_technik
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: гр.Плевен

МнениеПуснато на: Пет Авг 26, 2005 3:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Rolling Eyes Извинявам се , че връщам темата но попаднах на нещо много интересно в нета : http://telemaster.ru/fuflo.html . Надявам се че ще е от полза ! Rolling Eyes
DICHI
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: VRACA

МнениеПуснато на: Нед Авг 28, 2005 17:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Браво,откри топлата вода Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
panasoanik
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Пон Авг 29, 2005 22:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Недейте така бе момчета бате Жорко е пич от класа,тва е собственика на магазина на Богомил Laughing .Много е отворен и веднъж бях свидетел как един дебеловрат на който му продали грешно дистанционно го хвана за брадата ,напиках се от смях Laughing Laughing Laughing ,а Жорето стана един такъв любезен.....за един два дни дее.......... Laughing
Върнете се в началото
Филипов
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Пон Авг 29, 2005 23:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Жоро Наков дали знае че всяка от продавачките му го краде поне със стотарка на ден? От поне 5 години. Very Happy Shocked
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
Stoy40
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Авг 30, 2005 18:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Какво му пука и без това надценките са над 300%Smile)А че там "работят" отбран комплект крайно недружелюбни и неграмотни твари (въпреки че съм женофил) си е факт, изключая една дребна късокоса на щанда с гумичките Laughing
Върнете се в началото
valentin subashov
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Враца

МнениеПуснато на: Сря Авг 31, 2005 14:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако става дума за "Пиротска" 30 ет2,то аз поне от 3 години не купувам от там защото тия хитреци ме прецакаха с един процесор за 50 долара.А на "Поп Богомил" вече рядко ходят хора(поне по мое мнение) защото влизам вече няколко пъти около обяд и в магазина съм само аз.Друг скъп магазин е на "Стамболийски"104.Доволен съм горе-долу от магазинчето на"Братя Миладинови".Повечето неща са за Сони,но има и за други марки.При първото си отиване можете да се разберете да ви доставят чрез СПИДИ с наложен платеж доставки извън София.
Върнете се в началото
Потърси "Некоректни търговци" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Некоректни търговци" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети