Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
JVC ch CP 385 с верен дъмп не тръгва

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
emo-evropa
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Пон Юли 25, 2011 8:33    Заглавие: JVC ch CP 385 с верен дъмп не тръгва Отговорете с цитат

Здравейте, телевизора е JVC AV-21BD5EES ch CP-385. Процесора е TDA 9367S захранването е с STR S6653. Дойде с бял екран с обратен ход и не се влияе от бутони и дист/ което е универсално менте/. Когато после го включих на масата не тръгна, като диода свети с двата цвята и захранващите напрежения са много занижени/ който ги има/ като на паметта нямам адекватно захранване и нищо по шините, но на IR приемника и на свето диода си имам нужните напрежения. Когато сложа празна памет или със дъмп, който не пасва диода светва в зелено и след 30тина сек. телевизора тръгва с обратен ход и както го описах в началото. Смених оптрона, SE 110 и кондензаторите в захранването, но не. Вкарвах три дъмпа, с който разполагам за това шаси все така. Ако имате идеа или опит с такъв дефект моля споделете Idea Question Също ми е нужна схема, че не можах да намеря, за да се опитам да го подкарам принудително с вярна памет. Благодаря Ви!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
venelin
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Zlatograd

МнениеПуснато на: Пон Юли 25, 2011 8:52    Заглавие: Отговорете с цитат

напиши в обменника CP385 и схеми колкото искаш.
Върнете се в началото
emo-evropa
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Пон Юли 25, 2011 10:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Гледам, гледам нищо не виждам, кога се събудих -гледам заспал съм Laughing Виждах само парт 6 и парт 7 сега ги видях и другите схемата свалих, ще споделя после какви съм ги свършил Embarassed
Върнете се в началото
Потърси "JVC ch CP 385 с верен дъмп не тръгва" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "JVC ch CP 385 с верен дъмп не тръгва" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети