Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Търсене на място за стажуване.
Иди на страница 1, 2  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
as9993
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Пет Фев 25, 2011 20:37    Заглавие: Търсене на място за стажуване. Отговорете с цитат

Здравейте. Първо искам да ви поздравя за форума. Чета го от известно време без регистрация, но реших да се регистрирам за да ви попитам нещо.
Нещото е, че настъпи втори учебен срок, а съм 11 клас и ще трябва да караме стаж. До тук добре, но се указа, че човек ако няма връзки и познати най-много от училището ("А.С.Попов") да го разпределят я в Технополис, я в Техномаркет. Very Happy Понеже съм доста по-амбициозен от това да препоръчвам бойлери на пенсионери реших да се обърна към вас за помощ. Та знам, че за всеки работодател е трудно и най-вече досадно да взема на стаж ученици или студенти, но знам, че тук има доста собственици на сервизи и може някой да се съгласи да ме вземе докато си изкарам стажа. Сега малко и за мен: казвам се Александър и съм на 18 години. Както вече разбрахте уча в ПГАВТ ("А.С.Попов"). До сега по практика съм имал само и единствено 6. Теоретично също съм доста добре подготвен-по Цифрова схемотехника също имам 6. В свободното си време се занимавам правейки разни хоби неща-(електронни генератори, електронни пробници с/ъс звукова/светлинна индикация, нискочестотен усилвател и др.). До сега за двете години, в които имаме практика имам само една единствена схема, която не е тръгнала и то просто защото времето ни за изработката е ограничено. Мога да правя графични оригинали на схемите. И още нещо-специалността ми е "Радио и телевизионна техника". Не искам просто бележка, а искам да си изкарам стажа за да видя как аджеба стават нещата на практика. Very Happy За сега е това. Надявам се да има хора, които да могат да вземат стажант готов да върши черна работа. Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Boiko
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: София-Люлин 8 зад Билла 0888 491 426

МнениеПуснато на: Пет Фев 25, 2011 21:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей Александър,
Няколко пъти зам.директор Милушева изпраща стажанти при мен. За съжаление идваха момчета с идеята "да отбият номера" и получат бележка за стаж. Приветствам желанието ти за реален стаж и с удоволствие бих обсъдил с теб реални възможности. Можеш да ме намериш на линковете в подписа ми. С момчета като теб, професията няма да умре. Very Happy
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
as9993
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Съб Фев 26, 2011 10:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Зам.директор Милушева я познавам до толкова до колкото ни преподава в едната лабораторна практика и съм с отлични впечатления от нея. За съжаление ще мога да се обадя след понеделник, но ще трябва да ми кажете кое време е удобно за вас. Rolling Eyes Радвам се, че някой откликна на това, че няма къде да си изкарам стажа. Laughing Това го казвам понеже в други форуми ако пусна същата тема хората ще си трупат мнения и ще стават главно приказки без никой да има намерение да помогне по този начин. Cool
Върнете се в началото
hapy_boy_21
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Велико Търново

МнениеПуснато на: Нед Фев 27, 2011 11:33    Заглавие: Отговорете с цитат

В кой град е техникума не е ясно ...
chavdar68
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: В.Търново

МнениеПуснато на: Нед Фев 27, 2011 11:55    Заглавие: ..... Отговорете с цитат

От поста на Boiko си е много ясно за кой град и техникум става въпрос.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
hapy_boy_21
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Нед Фев 27, 2011 14:49    Заглавие: Отговорете с цитат

А ако го нямаше поста на бойко, боб или таро трябваше да се фърля ...
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Обрулистан-гр.Сбърканбург

МнениеПуснато на: Нед Фев 27, 2011 14:55    Заглавие: Отговорете с цитат

hapy_boy_21, пак ли почваш с абсолютно безсмислените си заяждания Question
В първия пост човека е писал достатъчно точно и ясно-
Цитат:
ПГАВТ ("А.С.Попов").

Ако не знаеш къде се намира това школо можеше просто да пуснеш гугъл.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
hapy_boy_21
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Нед Фев 27, 2011 17:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Да, ама кой да гледа ...
Помислих, че е от Търново, а имах нещо предвид. Wink
as9993
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Нед Фев 27, 2011 19:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Не съм написал града понеже сметнах за достатъчно името на училището. Smile
Върнете се в началото
slav4o.com
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Нед Фев 27, 2011 22:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Честно казано и аз си помислих че става въпрос за Велико Търново, по-рано дори не знаех че има други училища с това име. Все пак нищо не костваше да се напише и града Smile Търновското беше ПГЕ но знае ли човек може да е вече ПГАВТ последните две букви ако са В. Търново. Технополис и Техномаркет има също тука, но и на мен честно казано ми изглежда несериозно да се изпращат ученици на стаж в магазин. Ако е магазин за елементи по може но... ние сме ходили на стаж в Карат Електроникс където беше едно време ЗЗУ и ни показаха машини за монтаж на SMD но нашата специалност беше "Електронна техника" . Докато в един магазин за бяла и черна техника за мен лично всичко е предимно търговия Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Потърси "Търсене на място за стажуване." в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Търсене на място за стажуване." в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети