Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Аудио система JVC HX-Z3R - отказ на CD Player-а

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
mrwheeler
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Вто Дек 28, 2010 19:23    Заглавие: Аудио система JVC HX-Z3R - отказ на CD Player-а Отговорете с цитат

Привет на всички и Весели празници! Прочетох правилата за нова тема, надявам се да съм ги спазил. Първо искам да вметна, че от хардуер нищо не разбирам, та ако някои може да ми помогне, поне ориентировъчно къде може да е проблема... То е ясно че ще се ходи на сервиз, пък ако ми препоръчате такъв в района на Плевен... Smile

Накратко проблемът е следния. CD-то отказа да работи. Доста пъти съм отварял системката да я чистя от прах и проблеми не е имало. Като модел е от 2003. Като сложа диск дори не се опитва да го прочете, не се завърта изобщо. Както си е останала на CD3 не може да смени на CD2 или CD1. И трите 'дека' се отварят... Някое моторче да е сдало багажа, лазера? Изписва си 'CD reading' и така си стои до безкрай... При натискане на каквото и да е, смяна на CD, дори Eject на CD3 не работи. Трябва да я пусна на радио или AUX IN и да я включа наново, за да се отвори..

http://support.jvc.com/consumer/product.jsp?modelId=MODL026892&pathId=13&page=2&archive=true

Всякакъв ориентировъчен съвет ще ми е от полза! Ако съм разсмял някой с поста си, здраве да е! Весело посрещане на 2011! Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bai_tishan
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Велико Търново

МнениеПуснато на: Сря Дек 29, 2010 10:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Хубава машинка.За да продължаваш да и се радваш я занеси на сервиз,а не рови вътре-щото сам казваш,че не разбираш.В раздела където ти е темата гледаш втората тема и си харесваш човека,който ще ти я оправи.
mrwheeler
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Вто Яну 04, 2011 19:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря за отговора! Само не разбрах коя тема да гледам, че да избера човека, дето да ми я оправи. Гледам Вие сте от Велико Търново, аз уча там Smile
Върнете се в началото
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Обрулистан-гр.Сбърканбург

МнениеПуснато на: Вто Яну 04, 2011 20:36    Заглавие: Отговорете с цитат

http://forum.eshop.bg/viewtopic.php?t=28387&topicshow=За%20клиентите,%20които%20търсят%20сервиз.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
mrwheeler
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Сря Яну 05, 2011 10:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Тц, една тема по-надолу била Very Happy Пак благодаря много!!!
Върнете се в началото
Потърси "Аудио система JVC HX-Z3R - отказ на CD Player-а" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Аудио система JVC HX-Z3R - отказ на CD Player-а" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети