Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Традиционна среща в Рибарица на 14.05.2005г.
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
weso
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: БОТЕВГРАД, Skype:wesogeo

МнениеПуснато на: Чет Мар 17, 2005 13:53    Заглавие: Традиционна среща в Рибарица на 14.05.2005г. Отговорете с цитат

КОЛЕГИ ИЗВИНЯВАМ СЕ ПЪРВО НА АДМИНА И НА МОДЕРАТОРИТЕ ЗА ТОВА, ЧЕ ПИША ТУК ЗА ТОВА НО ТОВА Е ЗАЩОТО МИСЛЯ ,ЧЕ ПОВЕЧЕ КОЛЕГИ ДА МОГАТ ДА ГО ВИДЯТ.
СТАВА ВЪПРОС ЗА ПРЕДСТОЯЩАТА НАЦИОНАЛНА СРЕЩА В РИБАРИЦА НА 14.03.2005 г. НА КОЛЕГИТЕ ОТ СЕРВИЗНИЯТ БРАНШ. АКО ИСКАТЕ ДА ПОЛУЧИТЕ ИНФОРМАЦИЯ ЗА СРЕЩАТА ВЛЕЗТЕ ВЪВ _www.nbs-set.com/forum И В ОБЩИ ДИСКУСИИ ВИЖТЕ ИНФОРМАЦИЯТА
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ПРЕДВАРИТЕЛНО И ОЩЕ ЕДИН ПЪТ СЕ ИЗВИНЯВАМ НА АДМИНА И МОДЕРАТОРИТЕ ЗА ТОВА ЧЕ ПИША ТУК ЗА ТОВА, НО СЕ НАДЯВАМ И ТЕ ДА БЪДАТ СЪПРИЧАСТНИ КАТО КОЛЕГИ С ТОЗИ ПРЕДСТОЯЩ ФОРУМ

Филипов Edit: Понеже си го написал нечетливо а и поради други причини ще цитирам написаното от теб в другия форум. Темата я местя където и е мястото.

Колеги съобщавам ви че срещата тази година предлагаме да се състои на 14.05.2005г. в хотел Рибарица който се намира по нататък от Военният комплекс и цените в момента са изравнени с Военният хотел. За повече информация за пребиваването там може да получите от техният сайт: www.hotel-ribaritsa-bg.com и ви моля в срок до края на седмицата да ми отговорите колко човека ще присъстват на срещата от всеки регион и да ми се изпрати по 10 лв за депозита на човек на адрес 2140, Ботевград , Ал. Стамболийски 37, ПАН-сервиз-Ботевград, Веселин Георгиев Георгиев, защото ако се забавим може да вземат и направят резервации други преди нас и ние да увиснем , а ако желаете да бъдем отново във Военният комплекс кажете си мнението и нещата ще останат по старому но със новите цени които са напълно еднакви със тези в Хотел Рибарица само дето няма да резервираме места предварително защото за тази дата са напълно свободни. Чакам мнения и пари за депозита ако решите за Хотел Рибарица, за да сменим обстановката тази година. Менюто за вечерта е с цена от 20лв. на човек и в двата ресторанта като менюто е приблизително еднакво и включва: салата, ордьовър, скара с гарнитура, питка хляб, десерт , мин.вода ,фанта или кола, сода,бира, 50гр.-гроздова, 1/4 бутилка бяло вино и евентуално сухо мезе,ядки или пъстърва. Ресторанта във Военният комплекс вече НЕ Е СОСТВЕНОСТ на комплекса, а с отделен собственик независим от хотела. Конферентните зали са свободни за тези дати и са оборудвани като цените са в процес на договаряне между нас и хотелите.

Цената е около 20 лв. на легло. Подробности: http://www.hotel-ribaritsa-bg.com/bg/ceni.html

Защо някой негодува за съобщение което касае всички колеги от сервизинят бранш. Това е въпрос на избор. Нищо нередно не се прави като се направи това съобщение. В крайна сметка всички се пържим на един и същ огън и това че се срещаме два пъти в годината като колеги и приятели и обменяме лично опит в нашите срещи и дискутираме проблемите в бранша, не смятам че ще е във вреда на някой, а носи повече полза на всички колеги. Ако има черногледи това си е за техен минус
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
makom
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: RUSE

МнениеПуснато на: Чет Мар 17, 2005 18:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Това е покана кьм всички колеги от бранша.Не се притеснявайте
никого няма да се кара на сила да участва в нещо което той не
желае.Но за всекиго ще е от полза дори и само визуалния контакт.
Върнете се в началото
Гост

МнениеПуснато на: Чет Мар 17, 2005 23:49    Заглавие: Отговорете с цитат

makom написа:
Това е покана кьм всички колеги от бранша.Не се притеснявайте
никого няма да се кара на сила да участва в нещо което той не
желае.Но за всекиго ще е от полза дори и само визуалния контакт.

Значи става дума за събрание на хората от браншовия съюз НБС-СЕТ.
Защо тогава не си публикувате обявата в във вашия форум? Или търсите да зарибите ако има още неориентирани колеги? Аз присъствах на едно такова събрание и ПОВЕЧЕ НИКОГА НЯМА ДА ГО НАПРАВЯ!
Щом е позволено тук да се прави агитация, тогава и аз ще апелирам към всички, които не знаят какво представлява НБС-СЕТ (национален браншови съюз - сервиз електронна техника) да не посещават мероприятията им!
Ако модератора реши да изтрие мнението ми, тогава би трябвало да изтрие и поканата за тази среща. Иначе не би било коректно.
Върнете се в началото
wesko dilow
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: гр.Враца

МнениеПуснато на: Пет Мар 18, 2005 0:45    Заглавие: Традиционна среща в Рибарица Отговорете с цитат

БРАВО г-н/колега/ Филипов.Преди време и Вие реагирахте по подобен подозрителен и неприятелски начин на срещите,конференцийте и традиционните събирания на колегите от бранша в Рибарица и навсякъде в страната и въпреки всички негативи към Вашата особа дойдохте във ВРАЦА,и видяхте,че това не е сборище на сектантска организация,нито куклусклановска оргия,а едно събрание на високоерудирани,интелигентни и образовани техници,с ИМЕ/не анонимни,тайни и със секретни задачи плъхове-единаци/,хора събрани с еднакви интереси и проблеми с цел подпомагане,решаване на текущи задачи и приемане на новите предизвикателства.Много колеги от форума ЕС-ШОП подходиха недоверчиво на минали покани,а тези,които се престрашиха и дойдоха на срещите ни,останаха с трайни впечатления и си отидоха с много нови приятели и незабравими спомени.Песимисти винаги е имало,анонимни шпиони-също,но факт е ,че редиците ни на всяка среща се множат и в това е нашата сила, и това пише като лозунг над Народното събрание.Който вярва в бъдещето да дойде,а който не,да си стои в къщи до Д....о на жена си и да чака някой да му поднесе лукса на Холивуд.За лукса трябват борци не песимисти.
Върнете се в началото
RC
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Пет Мар 18, 2005 8:40    Заглавие: Отговорете с цитат

wesko dilow, разпалването на подобни дискусии в ТОЗИ форум според мен не е желателно. Дори самата обява бих я ограничил само с линк към Вашия форум.
ТОЗИ форум няма нищо общо с форума на НБС, освен може би това, че участниците от там са и тук.
В което няма нищо лошо, но е желателно да не се бъркат форумите.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
weso
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Пет Мар 18, 2005 9:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Wink

Последната промяна е направена от weso на Пет Мар 18, 2005 20:31; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Tokio
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Ямбол

МнениеПуснато на: Пет Мар 18, 2005 17:14    Заглавие: Отговорете с цитат

weso написа:
Адаш,моля те само не квалифицирай кой се изказва защото той не се е представил.
Г-н Гост, не знам какъв сте и що сте но нямахте доблестта да се представите. Явно Вас ви е страх да се представите защото самият Вие не вярвате на това което сте написали. В това визирам лично Вас защото явно не сте наясно с обстановката. Това че сте присъствали на наш форум и не Ви е харесало значи просто мислите с 30 години назад, но това си е лично Ваше мнение.Извинявам се за по-острото изказване от моя страна на всички останали колеги.

"Госта" бях аз, просто програмата не ме е разпознала по някакви причини. Никога и от никого не съм се крил. Направих си труда да пропътувам разстоянието от Ямбол до Враца за да присъствам на вашата среща и останах разочарован. Никой не може да ме накара да харесвам пирамидата, наречена "НБС-СЕТ". Аз членувам в занаятчийската камара и смея да твърдя, че тя защитава достатъчно добре правата ми. Нямам нужда от допълнителни "шапки".
И аз се извинявам за по-острото изказване, но ти ме предизвика. Весо, познаваме се, нямам нищо лично против теб, само не харесвам вашата организация.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
weso
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Пет Мар 18, 2005 18:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Arrow

Последната промяна е направена от weso на Пет Мар 18, 2005 20:32; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
RC
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Пет Мар 18, 2005 18:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Подобни дискусии не са за ТОЗИ форум.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
wesko dilow
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: гр.Враца

МнениеПуснато на: Пет Мар 18, 2005 22:42    Заглавие: Традиционна среща в Рибарица Отговорете с цитат

Уважаеми колеги RC,Tokio
От изявите Ви във форума преценявам,че сте висококвалифицирани и ерудирани специалисти в електронната техника,чест и почитание към Вас,но не мога да си обясня какво Ви дразни нашия съюз НБС-СЕТ.От зората на демокрацията настъпи хаос в сервизната дейност,разрушиха се всички държавни тв. сервизи,навъдиха се най-различни пишман майстори,които с неопитността си развалиха реномето на утвърдени с години специалисти и за нас хората започнаха да говорят като за престъпници и измамници.И в този хаос,когато в държавата ни всичко взе да се дели на две и повече,дори и вярващите в Бога,се намериха няколко умни глави,които се опитват да стабилизират редиците на гилдията ни,с цел запазване на авторитета ни и търсене начини за оцеляване и осигуряване на работа,някои колеги се опитват да разединят и това начинание.Аз лично изпитвам еднакво уважение към участниците и на двата форума,макар,че в ЕС-ШОП често преобладават начинаещи и неразбиращи хора,в което няма нищо лошо.Но не гледайте на НБС-СЕТ като на превилигирован съюз.Организацията ни има някаква юридическа стойност и колега изпаднал в беда може да бъде защитен и подпомогнат,докато ЕС-ШОП е само приятелско-консултански сайт,за получаване само на информация и техническа помощ.Извинявам се на колегата Tokio за острият тон,не знаех,че е той, но мразя анонимните. Първата среща,колега,никога не дава точни представи за хората и целите на съюза,а като всяко начало и при нас има какво да се усъвършенства,нима за 15г. и толкова народни събрания в България всичко е решено и цъвтим?Май ставам досаден и като завършек ми се иска да няма омраза и разделение на хора с еднакви интереси и проблеми.Желая на всички повече разум и приятелски чувства!
Върнете се в началото
Потърси "Традиционна среща в Рибарица на 14.05.2005г." в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Традиционна среща в Рибарица на 14.05.2005г." в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Страница 1 от 7

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети