Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Проблем със зареждането на НОКИА 3330
Иди на страница Предишна  1, 2

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Мобилни комуникации - Mobile communications
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Гост

МнениеПуснато на: Сря Май 18, 2005 7:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Занесох го вчера на едни момчета,"майсторчета" в София и им споменах какво сте ми казали те казват не било възможно ,да съм оставел телефона ,щели да го преработят и да го тестват ,а аз като ги гледам единия още с младежки пъпки и пресни мустаци.Настоях да ми сменят пред мен софта ,направиха го и о чудо нокиата взе да зарежда Very Happy .Аз им казах -малки сте ,но вече добре изпечени ментърджии,а те мълчат ,мисля да цитирам името на сервиза тук ,да не ходи никои там,ако не се бях допитал до вас колеги и мен щяха да ме вратнат.Благодаря ви!!!
Върнете се в началото
Joniks-serviz
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: България-Пловдив

МнениеПуснато на: Сря Май 18, 2005 8:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Радвам се ,че си успял!! Very Happy . А на мйсторетата , както казваш е би трябвало да те почерпят вместо да ти вземат парички. Very Happy
РЕМОНТ НА ТЕЛЕВИЗОРИ,LCD,PLASMA,АУДИО И ВИДЕО,ЛАПТОПИ- ТОТАЛЕН РЕМОНТ,ИГРАЛНИ КОНЗОЛИ- X-BOX,PS3, BGA-REBALLING,КОМПЮТРИ И ПЕРИФЕРИЯ,LCD МОНИТОРИ,GSM,ДИГИТАЛНИ ФОТОАПАРАТИ,ВИДЕОКАМЕРИ,МИКРОВЪЛНОВИ ПЕЧКИ, КЛИМАТИЦИ, ЗАРЕЖДАНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger
cdi
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Трявна

МнениеПуснато на: Сря Май 18, 2005 12:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Потърси "Проблем със зареждането на НОКИА 3330" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Проблем със зареждането на НОКИА 3330" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Мобилни комуникации - Mobile communications Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети