Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
satelitna tv vajno 1priemnik 2 tv

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
alco
Гост

МнениеПуснато на: Пет Мар 12, 2004 14:52    Заглавие: satelitna tv vajno 1priemnik 2 tv Отговорете с цитат

Kak moje da se napravi da se gledat razli4ni progarmi na pove4e ot edin tv s edin sat priemnik imam predvid kakto e na kabelarkite vseki da gleda kakvoto si iska Crying or Very sad Crying or Very sad
Върнете се в началото
Rockton
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: София - Люлин

МнениеПуснато на: Пет Мар 12, 2004 16:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Laughing Хеехеехх..абе приятел,ти майтап ли си правиш???
Ми то ако можеше така,що щяха да правят тия кабеларки бе???
С един Ресивър,и цяла жилищна кооперация да гледа квот си ще,а??
Голям "майтапчия" си,да не казвам и нещо друго!
НЕВЪЗМОЖНО ЕЕЕЕЕЕЕЕЕ,такова "животно нема" Laughing Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ELP
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Мар 12, 2004 20:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе има един начин ама само за аналоговите -с ЕДИН ПРИЕМНИК само ,че имаше модели с по два че и повече приемника в една кутия -купи си такъв!!
Върнете се в началото
Rockton
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: София - Люлин

МнениеПуснато на: Съб Мар 13, 2004 9:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Laughing Прав е ELP,има такива аналогови приемници!
NOKIA17034D има два входа за конвертори и два тунера,с две думи два приемника в една кутия!
Само че за него са нужни два конвертора и две "чинии",после приемника е поставен на определено място,Стая и се управлява само там! Ако другите потребители са в друга стая или етаж-няма начин да си превключват каналите! значи пак не става!
Поздрави..... Very Happy
Върнете се в началото
jonybravo
Активен потребител
Активен потребител

МнениеПуснато на: Съб Мар 13, 2004 18:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Може и два приемника да се свържат към една антена.Според мен няма смисъл да купуваш аналогов приемник. И без това не останаха аналогови канали пък и цифровите приемници не са много скъпи.
Върнете се в началото
wesko dilow
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: гр.Враца

МнениеПуснато на: Съб Мар 20, 2004 0:43    Заглавие: satelitna tv vajno 1priemnic 2 tv Отговорете с цитат

Уважаеми колега,въпросът е не уместен от техническа гледна точка.Ако искате да гледате 1-2-4-8 и повече потребители от една антена,само ,че с отделни приемници,без да си пречите взаимнно, е нужна една антена,конвертор с 2 изхода-Н-V,и най-важното:-МУЛТИКЛЮЧ-устройство,за разпределение на сигнала на всички абонати,независими,един от друг.Мултиключове се предлагат във всички магазини за сателитна техника.Ако,имаш затруднения, обърни се към фирмите -ЕЛКОСТАР и ЕВРОТУРСАТ-София,до ,които съм стигал и аз.Моля всички,известни фирми в SAT технологийте,да ми простят за невежеството,че съм направил неволна реклама,но в близките 7-8г. не съм търсил контакти с други в бранша. РАЗПОЛАГАМ С НАД 150-200 И ПОВЕЧЕ аналагови приемници на много ниски цени с подобаваща информация за тях и осигурена поддръжка.За контакти-на личният ми мейл адрес.
Върнете се в началото
Потърси "satelitna tv vajno 1priemnik 2 tv" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "satelitna tv vajno 1priemnik 2 tv" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети