Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Pioneer KEH-M9300 жак

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
kmladenov
Нов потребител
Нов потребител

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Пон Май 09, 2005 9:46    Заглавие: Pioneer KEH-M9300 жак Отговорете с цитат

Здравейте,
попадна ми един такъв авто радио касетофон с падащ панел.
Обаче нещо не успявам да намеря схема за кабелаците как са.
Наредени са 10бр. мъжки и като гледам 4 и 5 са масата.
Пробвах с плюса на 1 и 3 и сякаш тръгна нещо, но прави следното - като поставя панела - показва часовник, като натисна pwr копчето - пише ON обаче постоянно мига и гасне като мигач все едно. Като натисна пак pwr и си се връща на часовника.
Аз го тествам с едно зарядно от GSM и си мисля, че може да му идва слаб тока и за това да премигва - един блаупункт ми правеше така, но само като услиля или пусна CD-то...

Ще ви бъда много благодарен ако ми кажете как са кабелите и защо може да го прави този проблем.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
alexandro28
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Май 09, 2005 9:53    Заглавие: Отговорете с цитат

със зариадно за телефон,работата определено няма да стане ,не те съветвам да го пробваш на акумолатор,при положение ,че не си наясно с изводите ,шанса да го подпалиш е голям,но щом запуска опитаи на сериозно захранване ,през предпазител,със зарядно-забрави,най добре отиди до сервиз ,за няколко лева ще ти маркират изводите.Успех
kmladenov
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Пон Май 09, 2005 10:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Ще пробвам довечера със зарядно за акумулатор Smile и с него ако не стане ще бегам при майстор

Аз бях намерил един сайт със доста куплунзи за различни радиа ама лошото е че не мога да го намеря в момента...
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Stoy40
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Май 09, 2005 10:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Зарядните за акумолатор,особено тези със селенов изправител дават 20-22 волта.Със сигурност ще го изгориш.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
RC
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Пон Май 09, 2005 10:40    Заглавие: Отговорете с цитат

kmladenov, това
Цитат:
Ще пробвам довечера със зарядно за акумулатор
НЕ ГО ПРАВИ, освен ако нямаш намерение да ти набъбне сметката (след това).
Върнете се в началото
alexandro28
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Май 09, 2005 10:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Е сега го включи и към заридното за акомулатор и ептем ще я уредиш работата ! Не разбирам какъв е този твои афинитет към зарядните устройства Very Happy .Казах ти пробай на акомулатор ,или търси НАЙ-ДОБРЕ специалист.
kmladenov
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Пон Май 09, 2005 12:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Smile ок, ще пробвам на акумулатор, но съм пробвал друг път на други радиа и става. Не съм специалист и не знам, но виждам, че явно това не е добра идея и спирам със зарядните Wink
Cobra
Гост

МнениеПуснато на: Пон Май 09, 2005 16:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз имах такова радио преди да ми откраднат основата и знам как да го свържеш.Пиши ми на pvd666@abv.bg да ти пратя инфо ако не си разбрал кое за къде е.
Върнете се в началото
kmladenov
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Вто Май 10, 2005 10:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Драснах ти едно майл-че Wink
Потърси "Pioneer KEH-M9300 жак" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Pioneer KEH-M9300 жак" в Интернет

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети