Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
elektrojen

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
konstantin
Гост

МнениеПуснато на: Съб Мар 06, 2004 18:02    Заглавие: elektrojen Отговорете с цитат

Mogat li dwa tranzistora ot tipa mosfet irfp460 da rabotqt paralelno.Ako nqkoj znae neka mi izprati na4ina na swyrzwane.Molq samo za seriozni otgowori.
Върнете се в началото
joni bravo
Гост

МнениеПуснато на: Съб Мар 06, 2004 21:17    Заглавие: Re: elektrojen Отговорете с цитат

mogat da rabotjt ako sa protivotactno po dvoici as sahto se opitvam da potkaram edin electrojen s polevi irfp460 i drugi po moshtni
Върнете се в началото
Вальо
Гост

МнениеПуснато на: Сря Мар 24, 2004 9:14    Заглавие: Електрожен Отговорете с цитат

Здравейте, аз също се интересувам от електрожени. Я пишете на каква честота ги пускате.
10x Rolling Eyes
Върнете се в началото
soton
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Фев 09, 2005 11:59    Заглавие: Какво стана Отговорете с цитат

Решихте ли проблема с електрожена?
Живо ме интересува що за устройство е това.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла AIM Адрес
lachko973
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Фев 09, 2005 13:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Много любопитна тема !
Жалко, че замря Sad
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
kevin
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Сря Фев 09, 2005 22:08    Заглавие: Re: elektrojen Отговорете с цитат

konstantin написа:
Mogat li dwa tranzistora ot tipa mosfet irfp460 da rabotqt paralelno.Ako nqkoj znae neka mi izprati na4ina na swyrzwane.Molq samo za seriozni otgowori.

da можеш ако се интересуваш от темата аз имам няаколко схеми по този повод и в нета има няколко руски саита с практични изработки
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bobykafe
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Чет Фев 10, 2005 1:02    Заглавие: я се огледайте Отговорете с цитат

огледайте по- старите теми, имаше една, дето бая се разисква....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Потърси "elektrojen" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "elektrojen" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети