Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
USB joystick

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Ремонти на компютърна и офис техника-Computer and office equipment
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Den4ev
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Пет Юли 23, 2010 22:26    Заглавие: USB joystick Отговорете с цитат

Здравейте, наскоро си купих USB joystick от тези измислените китайски боклуци, които са имитация на SONY Playstation джойстиците. Няма драйвери за него, просто се свързва и компютъра го приема. Работеше си всичко ОК, докато не си преинсталирах компютъра. От тогава неиска да го приеме и не става да го ползвам. Ако можете да ми помогнете по някакъв начин ще съм ви много благодарен.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mishomvp
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Златоград

МнениеПуснато на: Съб Юли 24, 2010 1:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Wink
1. Марка и модел няма ли си този joystick?
2. Да бе казал каква OS ползваш ...
3. Какво виждаш в device manager-a (Предполагам, че става дума за Windows)
...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Den4ev
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Нед Юли 25, 2010 13:16    Заглавие: Отговорете с цитат

марката е COWBOY модел няма. С Windows XP съм. Когато свържа джойстика ми изписва долу в дясно USB device not recognizet. A иначе си работи на друг компютър съм го пробвал и няма проблем.
Върнете се в началото
Den4ev
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Чет Юли 29, 2010 17:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Проблемът е решен. Цялата работа излезе от WEB камерата. Когато тя е включена към компютъра джойтика не тръгва, а когато не е тръгва Smile

Удряйте ключа Very Happy
Върнете се в началото
Потърси "USB joystick" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "USB joystick" в Интернет

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Ремонти на компютърна и офис техника-Computer and office equipment Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети