Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Кой може да възстанови дейността на машина с MELSEC F-20M
Иди на страница 1, 2  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
STR845
Гост

МнениеПуснато на: Пон Май 02, 2005 11:35    Заглавие: Кой може да възстанови дейността на машина с MELSEC F-20M Отговорете с цитат

Кой може да възстанови дейността на пневматична тампонна машина управлявана от MITSUBISHI MELSEC F-20M PLC. Пневматиката е в изправна. Разбрахме че картата е в ред но машината не изпълнява всичките операции. Има нарушени кабелни връзки. Нямаме схема. Машината е стар модел. За контакт arta@vip.bg
Върнете се в началото
тодо-р
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Г.Оряховица

МнениеПуснато на: Вто Май 03, 2005 6:23    Заглавие: Отговорете с цитат

откъде сте?имам опит с промишлена електроника,ьидравлика и пневматика.ако сте наблизо мога да помогна.
pamporov
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Вто Май 03, 2005 8:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Или пък ако сте близо до Пловдив....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
alexandro28
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Май 03, 2005 8:45    Заглавие: Отговорете с цитат

за София съм на разположение
STR845
Гост

МнениеПуснато на: Вто Май 03, 2005 9:19    Заглавие: Отговорете с цитат

От София - тел. 8477763
Върнете се в началото
STR845
Гост

МнениеПуснато на: Пет Май 06, 2005 10:47    Заглавие: Търся специалист... Отговорете с цитат

До сега нито едно сериозно обаждане!!! Наистина ли няма някой който да е работил с толкова елементарна (стандартна) електроника или не съм попаднал на подходящото място??? Обяснявам по-подробно>>>Това е тампонна машина за печат в/у рекламни материали - изпълнява само три - четири операции, последователно и непрекъснато и ако е необходимо нямам нищо против да сложиме нова карта (такава каквато някои от вас познава добре и може да програмира). Пояснение - заплащане по споразумение. Фирмата е за внос на машини и често ще имаме подобни поръчки. За контакт arta@vip.bg , www.sitotehnika.com
Върнете се в началото
Noel
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Пловдив Skype - Noel1960

МнениеПуснато на: Пет Май 06, 2005 10:58    Заглавие: Re: Търся специалист... Отговорете с цитат

STR845 написа:
До сега нито едно сериозно обаждане!!! Наистина ли няма някой който да е работил с толкова елементарна (стандартна) електроника или не съм попаднал на подходящото място???

Ами аз освен хора които искат да помогнат не виждам друго написано в темата Smile
pamporov
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Пет Май 06, 2005 11:12    Заглавие: Отговорете с цитат

При наличието на толкоз колеги софиянци аз да се грабна от Пловдив, не ми се струва уместно Question но ако няма други желаещи....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
STR845
Гост

МнениеПуснато на: Пет Май 06, 2005 12:56    Заглавие: Снимки на машината Отговорете с цитат

Благодаря. Вярно е постинги много но така и не се стигна до нещо сериозно. За да ви улесня направих няколко снимки можете да ги видите на http://www.sitotehnika.com/remont/remont_tamponna.html
Върнете се в началото
alexandro28
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Май 08, 2005 14:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте ,значи сега ситуацията е по-ясна,не знам за каква карта се говори изобщо тук ,обаче ... явно проблема е хардуерен!! тоест контролера за мен е читав,ако ли не ,има повредени входове или изходи то това вече не е толкоз розаво,но е поправимо.Няма схема,ок,има ли някои ,който да познава всички цикли в детайли,за препрограмиране на контролера ,лично аз не познавам колега разполагащ със софт за този модел.Възможна е замяня с нов контролер и всичко става чисто ново и ясно,но пак повтарям,проблема е хардуерен.Значи оставям си телефона за връзка 0898442133 Сашо Александров
Потърси "Кой може да възстанови дейността на машина с MELSEC F-20M" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Кой може да възстанови дейността на машина с MELSEC F-20M" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети