Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Анодизиране на алуминий

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Интересни сайтове - Links to interesting electronics web sites
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Quantum
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Pyce

МнениеПуснато на: Съб Апр 30, 2005 19:31    Заглавие: Анодизиране на алуминий Отговорете с цитат

Мисля, че това може да ви се стори интересно Twisted Evil

А иначе как и откъде мога да си намеря материалите че и аз вкъщи да се пробвам да си анодизирам радиаторите Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

http://www.focuser.com/atm/anodize/anodize.html
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
RC
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Съб Апр 30, 2005 19:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Quantum, а защо не се пробваш в платкаджийницата в Русе?
Няма как да нямат галваничен цех, който да прави и такива неща.
Определено ще ти е по евтино и значително по качествено.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Quantum
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Съб Апр 30, 2005 20:08    Заглавие: Отговорете с цитат

RC, платкаджийницата "Печатни Платки Русе" нещо не върви на добре приватизирали са я до скоро правеше няквиси електронни запалвания, нещо по километражите и други си малки платчици на мерцедес ама сега май в момента нищо не правят пък и нещо някаква тотална разпродажба са започнали и едвали ще се занимават с мене.

Но както и да е просто исках да ви покажа к`во съм открил

а RC, за повече инфо за платкаджийницата в Русе ето ти и саит може да си харесаш нещо от разпродажбата http://www.set.bg Laughing
Върнете се в началото
RC
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Съб Апр 30, 2005 20:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Quantum, това че платкаджийницата е продадена не е новина. Това е факт от доста години.
Доколкото аз знам, това в момента е най-големия производител работещ изключително за експорт, но ти от Русе (може и да не е така).
Това
Цитат:
Поради подновяването на техническите съоръжения и машини СЕТ АД организира разпродажба
не означава, че е зле Smile
А като споменах платкаджийницата, нямах впредвид точно нейната галваника - тя не е подходяща за целите, но обикновенно в подобни бивши големи соц. предприятия има съпътстващи производства.

Както и да е, но определено процесите на галванизация и анодиране не са за домашни условия! Една от причините е именно химикалите (и то не само заради цената).
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Quantum
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Съб Апр 30, 2005 21:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами за поне мисля че работата с печатни плати нещо се задръсти допреди година две бая произвеждаше щото даже и се набираха работници но по-нататъка чух че нещо поръчките намалели и то това ми го казва на един приятел баща му, който работи там и едвали ще ме лъже човека. Всепак се нанявам да се оправят нещата въпреки, че няма май да е скоро. Sad Sad Sad
Върнете се в началото
Потърси "Анодизиране на алуминий" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Анодизиране на алуминий" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Интересни сайтове - Links to interesting electronics web sites Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети