Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
JVC AV-G21MX дистанционно

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Търсене на схеми, програми и документация - Service manual search
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
wesko dilow
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: гр.Враца

МнениеПуснато на: Пон Апр 12, 2010 22:26    Заглавие: JVC AV-G21MX дистанционно Отговорете с цитат

Колеги,дойде ми един такъв телевизор JVC AV-G21MX Chassis:MZ-2.Идва от някякво село,окалпазен,разровен,без един говорител,с бял екран-изместен 2-3 см. в дясно и 2 найлонови плика с резервни части.След презапис на паметта и някои препойки,телевизора си тръгна много добре,но дистанционното му бе в плика на мн. парчета.Моделът на дистанционното е JVC RM-C531.Въпросът ми е какъв заместител да му купя?По мои виждания намирам P1985/P4061.Очаквам по-точни данни,ако има.Благодаря в аванс.
P/S:Всички каталози за дистанционни не са при мен,а сьс новия сайт на Пилот още не мога да работя добре.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
RC
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Пон Апр 12, 2010 22:44    Заглавие: Отговорете с цитат

FRC1180 е достоен заместител (въпреки, че не е на пилот).
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
wesko dilow
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Вто Апр 13, 2010 8:47    Заглавие: JVC AV-G21MX дистанционно Отговорете с цитат

Както винаги-точен и право в целта.Благодаря RC,важно е да върши работа,хората са възрастни и без претенций.Лек ден!
Върнете се в началото
Tokio
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Ямбол

МнениеПуснато на: Вто Апр 13, 2010 22:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Веско, моето лично мнение е, че българските дистанционни са в пъти по-издръжливи от турските, а напоследък дистанционните на Пилот май ги правят в Китай.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
wesko dilow
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Вто Апр 13, 2010 23:43    Заглавие: JVC AV-G21MX дистанционно Отговорете с цитат

Преди време имах точно противното мнение,заради,което понесох гнева на гн.RC и незаслужено му нанесох морални обиди,а сега съм на твоето мнение и някакси ми е неудобно да се извиня,пък нали и времето лекува и професионализма от негова страна показва кое е по-доброто и кое-фалша! Постоянно и всекидневно се убеждавам.Пожелавам му успех и добро място на пазара!
Върнете се в началото
Потърси "JVC AV-G21MX дистанционно" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "JVC AV-G21MX дистанционно" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Търсене на схеми, програми и документация - Service manual search Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети