Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Ел.инсталация на ел.седалки на Opel Omega B

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
DimiturMinchev
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Сря Мар 31, 2010 20:35    Заглавие: Ел.инсталация на ел.седалки на Opel Omega B Отговорете с цитат

Помощ колеги днес цял ден се занимавам с шофьорската седалка. Одрязах едни букси и сега забавих кое къде се слага!
Откачих всички кабели , но не знам къде да ги вържа на моята.

Двата кабела в дясно са маса и плюс, а другите пет кабела къде да ги включа?

Интересното е, че като подам ток само на плюса и масата седалката не тръгва от копчетата.Но когато подам ток директно на моторчето си работи.
Интересува ме , понеже седалките са с памет, може ли да се заобиколи модула на седалката и директно да се свърже(седалката)с плюс и минус от колата, да се направи нова инсталация на седалката, която да включва прекъсвачите за местенето на седалката ?
Ако вие не можете да ми помогнете,можете ли поне да ми препоръчате техник, при който да отида ?
Мерси предварително!

Exclamation Arrow Като искаш да бъдеш насочен към техник да беше писал от кой град си Exclamation
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
chavdar68
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: В.Търново

МнениеПуснато на: Чет Апр 01, 2010 8:31    Заглавие: .. Отговорете с цитат

http://www.opelclub-bg.com/forum/index.php?s=8e875f9bc4dd8bb49cb47c3cc1670039&showforum=30 тук може да попиташ , има Омегаджии .....може и схема да се намери .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Потърси "Ел.инсталация на ел.седалки на Opel Omega B" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Ел.инсталация на ел.седалки на Opel Omega B" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети