Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Vodafone 533-лентов кабел

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Мобилни комуникации - Mobile communications
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
termin_6
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Райково

МнениеПуснато на: Сря Мар 24, 2010 11:11    Заглавие: Vodafone 533-лентов кабел Отговорете с цитат

Здравейте!
Купих на дъщеря ми GSM: Vodafone 533 нов.Още когато го купих,обаче бях сигурен,че няма да изкара гаранцията.Така и стана.Само след 2-3 месеца,започна да побелява екрана. Sad
Рекламирах го.Не признаха гаранцията и за ремонт поискаха 60 лв,без обяснение за проблема.Става въпрос за М-тел. Evil or Very Mad
Не ми се разправяше.Разчанчих го и видях,че лентовия кабел е пречупен на 2 места.
От техния сервиз отказват да ми продадат кабел. Twisted Evil По-магазините от където купувам чаркълъци за GSM-ите,нямат и идея. Shocked
Не се предлага никъде нищо за него.
Въпросът ми е:знае ли някой откъде мога да се снабдя с лентов кабел,за този модел дори да е комплект с дисплея и приблизителна цена?
Предположението ми е,че лентовия кабел е несполучлив като разработка и други ще припатят.
milenjs
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: гр.Котел

МнениеПуснато на: Сря Мар 24, 2010 12:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Трудна работа наистина с този телефон, и аз не виждам резервни кабели/дисплей за него. Между другото - защо не ти признаха гаранцията? Ако нямат основателна причина търси си правата - комисия за защита на потребителите и други такива...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
termin_6
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Райково

МнениеПуснато на: Сря Мар 24, 2010 12:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Доводът им е,че прекомерно е бил отварян-затварян и изпускан. Shocked Confused
За изпускане като довод съм съгласен,ама не е вярно.Детето така се радваше на този тел. и го пазеше.Къде ги видяха тези следи незнам.Като нов е.
Иначе за щракането е вярно.Но според мен би трябвало това да е предвидено,че n-пъти трябва да преживее отваряне-затваряне.
Но как да поставя лимит на детето да си играе.Та нали идеята ми е била да му създам радост.
Не ми се разправя.Не обичам конфронтациите,а й за това да влагам време,нерви и енергия... Evil or Very Mad Twisted Evil
Благодаря,milenjs.
milenjs
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: гр.Котел

МнениеПуснато на: Сря Мар 24, 2010 18:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Работата ясна, бая нерви ще изхабиш докато се разправяш въпреки че си прав като потребител - телефона трябва да издържи в гаранционния си срок броя на отварянията - затваряния. Да бяха го обявили - 10 пъти на ден Sad
Ако ми попадне продавач на такъв флекс кабел ще пиша, ако е на поносима цена да си оправиш телефончето.
Върнете се в началото
ka2009
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Чет Мар 25, 2010 20:08    Заглавие: Отговорете с цитат

За Vodafone резервни ленти не съм виждал да продават.
Преди месец трябваше да сменям лента на един vodafone 228 и реших проблема със закупуване на друг телефон от битака със здрава лента та ти можеш да опиташ този вариант, да закупиш такъв за части на низка цена. Така ще си имаш един "донор".
Върнете се в началото
Потърси "Vodafone 533-лентов кабел" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Vodafone 533-лентов кабел" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Мобилни комуникации - Mobile communications Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети