Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
МП4 плеър SANG-прецакан Firmware или прецакан хардуера?

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Модераторско кошче
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ИванВас
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Добрич

МнениеПуснато на: Вто Мар 23, 2010 16:56    Заглавие: МП4 плеър SANG-прецакан Firmware или прецакан хардуера? Отговорете с цитат

Става въпрос за портативен плеър SANG SYM770.Джаджата е лично моя и си работеше добре,с изключение на един проблем с батерията наскоро.Сегашния проблем е друг,значи:МП4-ката работеше до последно,онзи ден реших да я свържа към компа да се зарежда.Погледнах я след около половин час и видях,че стой като забил-екрана светва,показва се пясъчния часовник и до там,стои в това положение с часове.Включва се от бутончето и се изключва,но само толкова.По-лошото е че и към компютъра като го закача не го разпознава като устройство и нищо не мога да го правя.
Някакви идеи за ресет,смяна на софта или поне копма да го разпознава?

П.С. Не съм се мъчел да го ъпдейтна,че да съм го прецакал.Също пробвах да му разкача батерията но не помогна.
Помагайте с идеи или съвети Crying or Very sad
ИванВас
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Сря Мар 24, 2010 10:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Защо е преместена тема ми тук?Кое правило съм нарушил?Прочетох няколко пъти (за не знам кой си път) правилата и не разбирам с разрез на коя точка от правилника съм?

т.1 - изпълнена
т.2 - ненарушена
т.3 - ненарушена
т.4 - ненарушена,а и не би трябвало няколко евентуални правописни грешки да са причина за местене на тема
т.5 - ненарушена
т.6 - във форума има само две теми за въпросното устройство,в които няма никаква информация,която да ми свърши работа.Така че считам,че точка 6 е ненарушена
т.7 евентуален проблем първоначално.Заглавието го редактирах,но темата ми е още тук,а и не може да се напише целия въпрос в заглавието на темата,че да е максимално ясно за какво става въпрос
т.8-т.11- мисля че нямат отношение в случая,защото касаят отговарящите по темите
т.12 - ненарушена
т.13 - ненарушена
т.14 - ненарушена
т.15 - ненарушена
т.16 - не съм предявявал никакви претенции
т.17 - въздържам се от обсъждане
т.18 - ненарушена
т.19 - ненарушена
т.20 - ненарушена
Та пак питам какво съм нарушил?
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Обрулистан-гр.Сбърканбург

МнениеПуснато на: Сря Мар 24, 2010 11:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Що си мислиш че модераторите са длъжни да дежурят денонощно тука като дневални на пост и да чакат,да дебнат и постоянно да следят ха някой си е отредактирал темата,ха на секундата да му се премести?
И не мислиш ли че ако си беше направил труда да ги прочетеш тези правила преди да си пуснеш темата тя въобще нямаше да се озове тук Question Щото аз я помня много добре как изглеждаше преди.
И не мислиш ли че също така подобни въпроси можеше да се решат с едно простичко лично съобщение към модератор Question
Ще се въздържа от връщане на темата.Нека си я види модератора,който я е преместил и като/ако процени че отговаря вече на изискванията,които е имал впредвид за да я прати тук-съответно ще я разчисти от последните два поста и ще я върне.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ИванВас
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Сря Мар 24, 2010 14:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Май не разбра какво питам: "Кое правило съм нарушил?".А не какво са длъжни модераторите.
И темата си е абсолютно същата-нищо на съм й променял,само заглавието промених,но и първоначалното не го намирам за нарушение за "Правилата"-може би трябва да напиша цялата тема в заглавието,ОК ама нещо не се събира!
А що се отнася до модераторите,мисля че И това ви влиза в работата ,та за какъв сте тогава модератори-само да се тупате в гърдите че сте такъва ли?А като не ти се занимава,някой друг може да му се занимава.И за втори път ти казвам че е по-ефективно да посочиш къде е грешката някому,отколкото да му приложиш демонстративно наказание.В други форуми поглеждал ли си(Щото има най различни)?Някой като сгафи нещо-просто пишат:"Нарушена точка ...." и проблемчето се поправя бързо и тихо,а не като сега да си губим времето Wink
Нищо лично.Може и да съм бил от полза!
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Обрулистан-гр.Сбърканбург

МнениеПуснато на: Сря Мар 24, 2010 14:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
нищо на съм й променял,само заглавието промених,но и първоначалното не го намирам за нарушение за "Правилата"

Аз пък го намирам за нарушение,щото най-малкото беше неграмотно насано.Отделно че присъстваше една думичка в него,за която изрично си пише "черно на бяло" нещо в правилата за оформяне на тема Exclamation Но ти май не си ги чел.
Цитат:
А що се отнася до модераторите,мисля че И това ви влиза в работата

Айде да не ме поучаваш какво ми влиза в работата и какво ми не влиза в работата.
Каквото смe имали да кажем модераторите сме го казали.Много отдавна.Поне по 3 пъти във всеки раздел в стикнатите теми.Това че чукча не чете си е лично негов проблем.
Цитат:
само да се тупате в гърдите че сте такъва ли?

Само за това разбира се сме модератори.Те така като гледам модераторите и без това нищо не правим в тоя форум по цял ден.Само седим и се тупаме у гърдите.
В промеждутъците докато си почиваме банваме по някой за кеф и накрая закатанчваме по 2-3 теми за десерт.
Цитат:
А като не ти се занимава,някой друг може да му се занимава.

Ами нека...

Цитат:
за втори път ти казвам че е по-ефективно да посочиш къде е грешката някому,отколкото да му приложиш демонстративно наказание.В други форуми поглеждал ли си(Щото има най различни)?Някой като сгафи нещо-просто пишат:"Нарушена точка ...." и проблемчето се поправя бързо и тихо,а не като сега да си губим времето

Разбира се че би било много хубаво да вървят модераторите по цял ден,
-да коригират
-да чистят след задника на всеки.
-да местят
-на всеки мързелив човечец,който не ще да прочете правилата да му ги кажат.Ако не ще да ги чуе, евентуално да идат до тях да му ги изрецитират на глас.
Но всичкото това да го прави някой друг.

За последния пост отнасяш и съвсем официално предупреждение,разбира се.

P.S.Не съм малоумен,няма нужда текста който си го писал в темата да ми го пращаш и на лични,че пък и няколко пъти.Папката ми за ЛС не е кошче за боклук все пак.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Потърси "МП4 плеър SANG-прецакан Firmware или прецакан хардуера?" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "МП4 плеър SANG-прецакан Firmware или прецакан хардуера?" в Интернет

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Модераторско кошче Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети