Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Търся MN1404STE

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Купувам / Продавам / Заменям - Buy / sell / trade
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
overclock20
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Пон Мар 15, 2010 20:54    Заглавие: Търся MN1404STE Отговорете с цитат

Здравейте на всички! Имам много голяма молба да ми помогнете за една интегрална схема (MN1404STE) от един усилвател HI-FI която не мога да я намеря никъде, а изгоря, намерих проблема заради който изгоря тази интеграла и ми остана да я сменя но не мога да я намеря в нито един магазин!! Моля ви дайте идея къде да я потърся или поръчам ако може разбира се и някой неин заместител да намерите! Ето и схемата на усилжателя само на краиното стъпало! МНОГО ВИ БЛАГОДЯРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!! Усилвателчето е Technics SU-V4X!

http://pics.data.bg/categories/1/%D0%BE%D0%B1%D1%89%D0%B8/53af449e2c31bee1b2461d8ea28d9519/3i

http://pics.data.bg/categories/1/%D0%BE%D0%B1%D1%89%D0%B8/d06f9a9e546429a5c74ddf5c12f3756f/21u
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
geordgeo
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Мар 15, 2010 22:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Този чип мисля е за защита на говорителите и сигурно има начин да се преправи ако не намериш оригиналната схема!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
bucovalov
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Шумен , БГ

МнениеПуснато на: Вто Мар 16, 2010 15:41    Заглавие: Отговорете с цитат

интегралчето е 4 битов микропроцесор управляващ крайните стъпала производство на матсушита от миналият век Smile
имам по напредналата версия на контролера на биаса (ню клас А) мн 1421

виж ако можеш да си я насадиш при теб и ти се занимава пиши ми !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
overclock20
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Сря Мар 24, 2010 18:48    Заглавие: Ето това е схемата как изглежда !!! Отговорете с цитат

http://pics.data.bg/categories/1/%D0%BE%D0%B1%D1%89%D0%B8/eb6ec362dfe2961855ed74cbd1b855a4/imag0518
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Потърси "Търся MN1404STE" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Търся MN1404STE" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Купувам / Продавам / Заменям - Buy / sell / trade Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети