Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
С какво да захраня усилвател
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Новака
Нов потребител
Нов потребител

Местожителство: Планетата на маймуните

МнениеПуснато на: Сря Апр 06, 2005 22:30    Заглавие: С какво да захраня усилвател Отговорете с цитат

С ко да захраня усилвател 2Х2Кв неска ми го пратиха от Германия купил съм си 2 хубави колонки п 2,5 Киловата ама проблема че нема ток за д го изпъна до края с ко да го захраня кажете [/quote]
kd 503
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Чет Апр 07, 2005 10:37    Заглавие: Отговорете с цитат

какви са изискванията към захранването напрежение +/-
Question можеш ли да постнеш снимки че усилквател повече от 1кв не съм виждал Surprised
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Новака
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Чет Апр 07, 2005 10:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами да ти кая германски е не мога да пратя снимки щото немам фотоапарат изисква 220 волта ама май трансформира 24 ама не съм сигурен ама немога да г а разтегна до края стига до ено положение и по нататака като продължа изключва щото не му стига ток и се чуда как да го захраня
sacho
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: гр.ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Чет Апр 07, 2005 12:13    Заглавие: Отговорете с цитат

По тази дезориентация която даваш май ще трябва да се захраниш от главното табло на блока или в най лошия случай директно от трафопоста в близост до вас. Успех в децибелите Very Happy Very Happy Very Happy
kd 503
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Чет Апр 07, 2005 20:48    Заглавие: Отговорете с цитат

е с 24 волта повече 100 най много 200 вата мостово успех Crying or Very sad
обаче твоето стъпало с двуполярно ли се захранва или вътре си има преобразувател и само трябва да вкараш 220 Question
по моя преценка ако е с външно подаване на двуполярно би трябвало да бачка с +/-400/500 волта ако е така можеш да пробваш да изправяш мрежовото напрежение обаче и електролити с голяма стоиност на 350/400 волта не се намират лесно Rolling Eyes
знайш квко ми е по интересно тия колони 2,5 кв колко им е чувствителноста Very Happy би трябвало да е над 105 дб Idea сиреч и на някое по слабо стъпало биха звучали учудващо силно
Върнете се в началото
Новака
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Съб Апр 09, 2005 19:37    Заглавие: Отговорете с цитат

kd 503 написа:
е с 24 волта повече 100 най много 200 вата мостово успех Crying or Very sad
обаче твоето стъпало с двуполярно ли се захранва или вътре си има преобразувател и само трябва да вкараш 220 Question
по моя преценка ако е с външно подаване на двуполярно би трябвало да бачка с +/-400/500 волта ако е така можеш да пробваш да изправяш мрежовото напрежение обаче и електролити с голяма стоиност на 350/400 волта не се намират лесно Rolling Eyes
знайш квко ми е по интересно тия колони 2,5 кв колко им е чувствителноста Very Happy би трябвало да е над 105 дб Idea сиреч и на някое по слабо стъпало биха звучали учудващо силно

С трифазен ток дали ше стане а за децибелите са много над 100 ама не знам калка са
toltec
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Нед Апр 10, 2005 0:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Що ми се струва че някой нещо си измисля ... Wink
Върнете се в началото
Morphadron
Гост

МнениеПуснато на: Нед Апр 10, 2005 11:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Ае киловатите са важни ее Very Happy Човека ако изкара тия колони ми то целия град ше го чува е(като се има в предвид че обществените мироприятия се озвучават с 80ватови колони:).Смятайте как ше го чуват до другия край на града Very Happy Пак и прочетох нещо за напрежението,и за трафопоста,представям си само как пуска черна музика,кум 21:00 часа,и при всеки удар на баса,гледаш как светлините идващи от апартаментите премигват,на тва викам аз яка цветомузика Very Happy и яка открита дискотека Twisted Evil хахаххаха ше ме скъсате Very Happy
Върнете се в началото
Гост

МнениеПуснато на: Нед Апр 10, 2005 14:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Morphadron написа:
Ае киловатите са важни ее Very Happy Човека ако изкара тия колони ми то целия град ше го чува е(като се има в предвид че обществените мироприятия се озвучават с 80ватови колони:).Смятайте как ше го чуват до другия край на града Very Happy Пак и прочетох нещо за напрежението,и за трафопоста,представям си само как пуска черна музика,кум 21:00 часа,и при всеки удар на баса,гледаш как светлините идващи от апартаментите премигват,на тва викам аз яка цветомузика Very Happy и яка открита дискотека Twisted Evil хахаххаха ше ме скъсате Very Happy

Хехе после ше тряя да иска по 10 кинта за шоуто и озвучението
Върнете се в началото
Rockton
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: София - Люлин

МнениеПуснато на: Нед Апр 10, 2005 17:35    Заглавие: Re: С какво да захраня усилвател Отговорете с цитат

Новака написа:
С ко да захраня усилвател 2Х2Кв неска ми го пратиха от Германия купил съм си 2 хубави колонки п 2,5 Киловата ама проблема че нема ток за д го изпъна до края с ко да го захраня кажете

Че си ”новак” ми стана ясно! Че пишеш небивалици и измислици-пак ясно!! само не можах да разбера дали ”умишлено” се бъзикаш, или наистина си ”ръсиш” тъпизми????.....
-Ти тея киловати, за нищо ги нямаш ве- те да не са леблебия?? Rolling Eyes Twisted Evil
....И някой трябва да си губи времето да ти отговаря Question
-И научи граматиката първо!!! Evil or Very Mad
Потърси "С какво да захраня усилвател" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "С какво да захраня усилвател" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети