Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
ТАРСЯ СПЕШНО!!!

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Модераторско кошче
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
boqn83bs
Нов потребител
Нов потребител

Местожителство: burgas

МнениеПуснато на: Сря Мар 03, 2010 22:35    Заглавие: ТАРСЯ СПЕШНО!!! Отговорете с цитат

Здравеите,трябвами спешно адаптор за преобразуване на ток от 220в,в 12в.,15ампера.Ампеража е голям таи като имам компресорче за кола и искам да го ползвам за домашни условия да го пригодя за една работа.Но приизводителя пише на котията че трябва да е около 14 15 ампера напрежението иначе ако е повече ще исгори предполагам или пак шее слабо и няма да ми варши работа???Чрез гуигал ви намерих форума и невлизам тук,но се нядявам някои ако ми помогне да реша проблема Smile .Пишете ми на иимеила ми boqn83bs@abv.bg или на 0886944778 0877641318 много ще сам благодарен някои ако се отзове с готов адаптор за продажба или идея
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
zapad
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Асеновград

МнениеПуснато на: Сря Мар 03, 2010 22:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Бояне,ти къде си се учил на писане
mishomvp
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Златоград

МнениеПуснато на: Сря Мар 03, 2010 22:39    Заглавие: Отговорете с цитат

гуигал Laughing Laughing Това не го бях чувал още Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
boqn83bs
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Сря Мар 03, 2010 22:46    Заглавие: СЕЛЯНИНА Отговорете с цитат

От село сам се учил да пиша.Като изклуча маитапа някои ако може да помогне да званне направо на телефона ми.
Върнете се в началото
shri
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Сря Мар 03, 2010 22:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Я пак провери, че май бъркаш амперите с волтите, това дето си писал повече от 14-15 май е волта, а не ампера. Ако става въпрос за компресорче специално за гуми, то не харчи повече от 2-3ампера, а напрежението не трябва да надвишава 14-15волта за да не изгори.

PS. Най добре напиши дословно какво пише на етикета да видим и ще ти помогнем.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ELP
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Мар 04, 2010 16:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Че то не е казано ,че може да го прочете ,като гледам как пише !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ivankrivodol
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Криводол

МнениеПуснато на: Чет Мар 04, 2010 18:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Море дърпат си ток май над 10А тия компресорчета - говоря за такова малко дето ги има в Кауфланд, примерно. Имам едно такова и като го пусна с компютърно захранване при повишване на налягането ( в смисъл като се понапомпа обекта - топка или гума или друго) и се озорва захранването.
boqn83bs
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Чет Мар 04, 2010 19:08    Заглавие: do ivankrivodol Отговорете с цитат

to4no za takova kompresor4e staa vapros,ot praktiker e kitaiski mentak nqkakva bg firma e dala pora4kata no si pompa guma za do 4,4 atmosferi za 8-10min nqkade.opredeleno har4i nad 12 ampera 6toto nea vatak da ka4i vazduh nad 2 atmosferi ako e pod 12-13 ampera.pone sam go probval s edin poznat i toi kat vas ji4kadjiq 4ilqka Very Happy .blagodarq za dne6nite vi obajdaniq na telefona mi.namerih ve4e maistor.USPEH v zanaqta vi ili hobito da reka OT CHUBANA Laughing !!!
Върнете се в началото
Потърси "ТАРСЯ СПЕШНО!!!" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "ТАРСЯ СПЕШНО!!!" в Интернет

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Модераторско кошче Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети