Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Philips 15PT1727/60 Опции-Решено

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
bai_tishan
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Велико Търново

МнениеПуснато на: Сря Яну 27, 2010 11:38    Заглавие: Philips 15PT1727/60 Опции-Решено Отговорете с цитат

Проблемът ми с този телевизор е .че не мога да му докарам опциите в паметта.Никъде не видях лепенка с опциите вътре в телевизора,за ада ги запиша.Наливах различни дъмпове.С някой имам звук,но нямам UHF,с други нямам изобщо звук а обхватите излизат.В сервизното за L01.2A има опции по модели ,но точно моя го няма.Някой ако разполага с дъмп за този телевизор или знае опциите моля да сподели.

Последната промяна е направена от bai_tishan на Сря Яну 27, 2010 12:25; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
dima
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Добрич

МнениеПуснато на: Сря Яну 27, 2010 12:00    Заглавие: Отговорете с цитат

А ако пробваш с празна.
bai_tishan
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Велико Търново

МнениеПуснато на: Сря Яну 27, 2010 12:14    Заглавие: Отговорете с цитат

С празна обхватите са си вече на място,аз и преди това ги оправих от ОР1.Остана проблема със звука.В менюто ми излиза и тонкоректор,който не е опция в този телевизор.Като направя ОР4 на "0" излиза шум ,но само до там.Опциите в момента са:
ОР1 -ОР7
160 215 65 168 246 128 12

Оправих се.Промених дъмпа с който имам звук,за да докарам и обхватите.Опциите са така.ОР1-ОР7
160 87 65 0 192 146 12
mitachi
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Дупница

МнениеПуснато на: Сря Яну 27, 2010 19:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Понеже ми стана интересно, искам да добавя нещо. Твоя е шаси L01.2A . Без допълнителните AA, AB. Затова не го виждаш в сервизните като модел. Май е от първите такива модели. Ама погледнах, нямам тая документация.
Потърси "Philips 15PT1727/60 Опции-Решено" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Philips 15PT1727/60 Опции-Решено" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети