Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
схема на зарядно с lm317

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
sword
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Добрич

МнениеПуснато на: Чет Яну 28, 2010 21:53    Заглавие: схема на зарядно с lm317 Отговорете с цитат

Здравейте!Преди време бях видял схема на зарядно с lm317 и с допълнителни транзистори за увеличаване на зарядния ток !Значи схемата представляваше едно lm317 с допълнителни 2 транзистора свързано в схема на токов генератор настроен на 6 ампера -за 60 ач акумулатори и отделна схема дето следи като се вдигне напрежението на акумулатора да се изключи зареждането-перфектното зарядно според мен ,обаче не си я записах щото тогава не ми трябваше а сега като ми трябва не мога а я открия никъде Sad Моля ако някой я има да я качи тук.Може и без часта за изключване а само генератора на ток с транзисторите и лм-ката и резисторите към тях
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Jonnie_
Нов потребител
Нов потребител

Местожителство: Добрич / Варна

МнениеПуснато на: Пет Яну 29, 2010 10:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Това откри "чичко Google". Отваряш някои pdf гледаш и лепиш. Пък и има доста теми за зарядни на акумулатори може и тях да погледнеш.
Ето то и готов кит
Потърси "схема на зарядно с lm317" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "схема на зарядно с lm317" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети