Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Въпрос за DVR

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ivankrivodol
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Криводол

МнениеПуснато на: Нед Яну 24, 2010 9:24    Заглавие: Въпрос за DVR Отговорете с цитат

Интересува ме при достъп по интернет има ли възможност да се изтриват определени фрагменти от записаното. DVR-a e FDS-1640GP

А това му е програмката за достъп:

Nimi
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Нед Яну 24, 2010 19:48    Заглавие: Отговорете с цитат

http://4gdvr.com/fds_1640gp.asp

По инфото в сайта подразбирам, че имаш пълен дистанционнен достъп до DVR-а. До сега не съм чувал обаче за изтриване на конкретни записи в DVR.
ivankrivodol
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Криводол

МнениеПуснато на: Нед Яну 24, 2010 20:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Имам достъп по интернет, предполагам, че е пълен Laughing а отвреме навреме имам и физически достъп до машинката - по точно когато е в работно време само от мен зависи дали да ида там където е и да я човъркам (но всеки случай ми изглежда доста по- дървено, отколкото работата с "дистанционната" програма). Също и всичката му документация е у мен - в смисъл книжките с описанието на самия DVR и другата с описание на програмата за достъп по мрежа/интернет - както и диска със софтуера - доста се учудих, че тоя софт май го няма никъде за сваляне, та си направих копие на диска.. В тия мануали обаче не намерих нищо писано по въпроса дали има предвидено изтриване на запис и предположих и аз, че може би няма такава функция, но все пак рекох да попитам, понеже отскоро се занимавам с такива проблеми и не съм чак така навътре. По- горе на втората снимка, която е скрийншот от програмата за дистанционен контрол, нарочно съм я дал когато не са конектнати камерите за да не публикувам без да знам някаква информация, която не бих имал право да изнасям - това за леко уточнение, ако някой има съмнение, че работя нелегитимно с тая техника.
П.С. иначе линка е полезен, за което благодаря - аз също рових, но това не ми беше попадало...
Потърси "Въпрос за DVR" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Въпрос за DVR" в Интернет

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети