Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
tursya tokoprovodya6to lepilo
Иди на страница 1, 2  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Купувам / Продавам / Заменям - Buy / sell / trade
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
believer
Гост

МнениеПуснато на: Сря Мар 30, 2005 21:24    Заглавие: tursya tokoprovodya6to lepilo Отговорете с цитат

Zdraveite, polyah si laptopa taka 4e se e prekusnala edna pista na klaviaturata. nyakoi koito ima opit v oblastta moje li da mi dade suvet kude moje da se nameri tokoprovodya6t lak/lepilo/marker ili ne6to ot sorta za da ya vazstanovya - namerih takova na site-a i dadoh poru4ka no dostav4ik e ESH i za momenta go nyama nali4no i dosega nikoy ne mi otgovarya na zapitvaniqta dali mogat da mi dostavyat takova ne6to/

10x in advance
Върнете се в началото
f706wjr
Нов потребител
Нов потребител

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Мар 30, 2005 21:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Продава се.Bison-но е скъпичко.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
мульо
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Чет Мар 31, 2005 8:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Вчера ми донесоха такова от Одеса. Като го гледам има вид да е правено в някоя маза - ама кой знае. Не знам дали върши работа, ако си от околията може да пробваме.
Върнете се в началото
believer
Гост

МнениеПуснато на: Чет Мар 31, 2005 11:33    Заглавие: Отговорете с цитат

откъде може да се вземе този bizon?4е в google-a какви ли не бизони ми излязоха ама не и лепило=] пък нова клавиатура 6те е трицифрена сума така 4е лепилото все ще си заслужава вярвам...
за жалост съм от софия така 4е няма да мога да се вазползвам от мазе-made лепилото ама мерси все пак
Върнете се в началото
f706wjr
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Чет Мар 31, 2005 18:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Последно мисля,че го видях в Бриколаж или Практикер.
Върнете се в началото
Ilian359
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Пет Апр 01, 2005 1:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Пиши ми!
Добри
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Пет Апр 01, 2005 18:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Токопроводящ лак се продава в Конрад на цена около12 лева. Представлява нещо като сребърен бронз за печки. Ползвал съм го за възстановяване на печатни проводници и върши отлична работа. Само не знам как се държи при огъване (тип лентов кабел).
dreadx
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Апр 01, 2005 21:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Колко дълго е прекъснатото място? Понеже клавиатурите работят с изключително малък ток, опитай да надраскаш прекъсналата писта с молив. Веднъж си играх с една клавиатура и реших да видя дали така ще стане - за сега си работи. Има и други варианти, но опитай първо това.
Върнете се в началото
believer
Гост

МнениеПуснато на: Съб Апр 02, 2005 13:21    Заглавие: Отговорете с цитат

пробвах с молив като видях че има прекъсване ама не се получи...както и със станиол от milka - бачка ама само ако се притиска непрекъснато Sad
иначе ако в конрад имат нещо на тази цена ще ми свърши мн добра работа, доесга най-евтиното което намерих е около 40 кинта
Върнете се в началото
Tokio
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Ямбол

МнениеПуснато на: Вто Апр 05, 2005 1:46    Заглавие: Re: tursya tokoprovodya6to lepilo Отговорете с цитат

believer написа:
Zdraveite, polyah si laptopa taka 4e se e prekusnala edna pista na klaviaturata. nyakoi koito ima opit v oblastta moje li da mi dade suvet kude moje da se nameri tokoprovodya6t lak/lepilo/marker ili ne6to ot sorta za da ya vazstanovya - namerih takova na site-a i dadoh poru4ka no dostav4ik e ESH i za momenta go nyama nali4no i dosega nikoy ne mi otgovarya na zapitvaniqta dali mogat da mi dostavyat takova ne6to/

10x in advance

Аз имам такова лепило. Преди време се занимавах и с ремонт на електронни часовници и калкулатори и ми вършеше чудесна работа когато имаше прекъснати изводи на "наплютите" интеграли на платката. Купувам си го от Германия на цена 12-13 лева наши пари. Сега го ползвам за възстановяване на прекъснати пътеки на дистанционните. В състава му основно има сребро, проводимост на 1 кв см 0,0 до 0,3 ома. Единствения му недостатък е, че като лепило е слабо и се рони. Не издържа на огъване. Ако беше по-близо до Ямбол, можех да ти свърша работата с него. Sorry.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Потърси "tursya tokoprovodya6to lepilo" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "tursya tokoprovodya6to lepilo" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Купувам / Продавам / Заменям - Buy / sell / trade Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети