Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Код за PHILIPS 22DC711 - РЕШЕНО
Иди на страница 1, 2  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Търсене на схеми, програми и документация - Service manual search
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
KrasiSavov
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Нед Дек 27, 2009 20:37    Заглавие: Код за PHILIPS 22DC711 - РЕШЕНО Отговорете с цитат

Клиента казва, че е свалял акумулатора на колата и след включването му и вкарване на кода не се активира.При включване от мен ми изписа "SAVE".Оставих го включен и след малко изписа "WAIT".По късно на дисплея се появи CODE".Вкарах код 8114 даден от клиента,но апарата не се активира. Не зная дали има бутон за потвърждаване или активиране на кода.Помогнете като посочите начина за въвеждане на кода,тъй като не намерих инструкция за този модел.Благодаря предварително.
ВЕСЕЛА КОЛЕДА.

Последната промяна е направена от KrasiSavov на Сря Яну 06, 2010 18:05; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Todorov
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Враца

МнениеПуснато на: Пон Дек 28, 2009 8:30    Заглавие: re: Отговорете с цитат

След написването на кода натисни нещо де ..... Laughing Например бутона ">", този модел има няколко разновидности все пак.
Върнете се в началото
KrasiSavov
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Вто Яну 05, 2010 20:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря за напътствията.Извинявам се, че късно отговарям,но една седмица не си бях в къщи.Намерих сайта и по модела дават, че трябва да се потвърди с бутон 1.Въпреки това отново ми изписва "WAIT" и след малко отново показва "CODE". Как мога да кача в атача информацията съдържаща се в паметта на автокасетофона.
Върнете се в началото
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Обрулистан-гр.Сбърканбург

МнениеПуснато на: Вто Яну 05, 2010 22:02    Заглавие: Отговорете с цитат

"Attach (max size 10240 kB ): " отдолу под полето за писане.
Хващаш файла който ти трябва и качваш...За това ли питаш?
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
KrasiSavov
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Вто Яну 05, 2010 22:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Да Божилов.Пробвах няколко пъти, но файла не се появява в съобщението към форума.
Върнете се в началото
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Вто Яну 05, 2010 22:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Едва ли е по-голям от максималния размер или с някое забранено разширение.Прати ми го на мейла да пробвам да го кача аз.
Да не даваш "Преглед" на поста случайно?
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
mitachi
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Дупница

МнениеПуснато на: Вто Яну 05, 2010 22:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Кода е на 50-ти ред, и е формиран като почти на всички Philips. Никога няма да разбера правилата на тоя сайт! Хем да даваш пълна информация, хем ако не си направил еди колко си поста, не може да качваш? Регистрирах се под името mitachi2005. Божилов, изтрий го. Аз за проба, дали мога да кача нещо. За пореден път споменавам, не е редно във форума да може да се качва 10мб, а в обменика, не повече от 3.

Увеличить фото »»

И друго се сетих! Защо да не може директно да се качват снимки-видими, а трябва да минаваме през други сайтове? Така се губи информация. Качил съм някъде снимката, ама нещо се "сгъбясало" и вече това дето искам да покажа го няма?

Последната промяна е направена от mitachi на Вто Яну 05, 2010 22:51; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
KrasiSavov
Опитен потребител
Опитен потребител

[download attachment]
МнениеПуснато на: Вто Яну 05, 2010 22:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Опитвам отново.Получи се.Не е трябвало да правя преглед на съобщението.Благодаря Божилов.
Върнете се в началото
mitachi
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Дупница

МнениеПуснато на: Вто Яну 05, 2010 22:53    Заглавие: Отговорете с цитат

8163 е кода.
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Вто Яну 05, 2010 23:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Мите,напълно съм съгласен с това което казваш но за съжаление тези неща не зависят от мене.
Потърси "Код за PHILIPS 22DC711 - РЕШЕНО" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Код за PHILIPS 22DC711 - РЕШЕНО" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Търсене на схеми, програми и документация - Service manual search Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети