Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Пушене на лула...

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
kableman
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Чет Дек 03, 2009 9:00    Заглавие: Пушене на лула... Отговорете с цитат

Във връзка с очаквания скок на цигарите от нова година се ориентирам към лула. Моля ако има някой в форума който пуши лула да сподели опит,каква лула ползва, колко и как е пълни, какъв тютюн и филтри купува.
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Обрулистан-гр.Сбърканбург

МнениеПуснато на: Чет Дек 03, 2009 9:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Ти първо пробвай дали ти понася.Боли глава,като от пура.Някои хора де.Аз не съм усетил подобен ефект.Но съм и пушил малко лула.
Между другото-предварително ще помоля темата да върви по същество и да не се превръща в поредния дебат "за/против" тютюнопушенето/пушачите.
Всякакви подобни коментари ще бъдат безжалостно трити от моя милост.Пиша го това последното щото предполагам какво ще стане,а и съм се нагледал на подобни теми по други форуми и как са се развивали.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
kableman
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Чет Дек 03, 2009 9:28    Заглавие: Отговорете с цитат

За сега нямям главоболие,и други странични фактори,освен че си горя палеца докато е разпалвам,и е станал като на костенурка кожата Very Happy В началото ми пареше на езика,но друго нищо не съм усетил.Често гасне това е проблема.Бях чел някъде че пълненето трябвало да бъде много леко опреличавайки го на първи път с девственица Very Happy
tropper
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Дек 03, 2009 9:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Виждал съм специални запалки за лула - пускат пламъчето настрани спрямо основния корпус на лулата и са като т.нар. "горелки" изкарват газта на силна струя. Така няма да си гориш пръстите. Wink

Къде се продават - незнам - питай в някой по-гъзарски магазин за цигари/тютюни и други.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
iwkom
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: гр.Чирпан

МнениеПуснато на: Чет Дек 03, 2009 10:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз от два месеца карам на лула. Изискването е тютюна да не е от евтините, защото тогава наистина боли глава и може да се стигне до отказ от този навик Laughing . Неудобството е че заема повече място а и тютюн постоянно трябва да носиш в себе си.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
bobo
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Чет Дек 03, 2009 17:22    Заглавие: Отговорете с цитат

А, защо не пробваш да си свиваш цигари? Има едни машинки дето ги навиват почти автоматично - верно малко е неудобно, ама е като пълненето на лула, пък и си спасяваш пръстите. Може и едно цигаре да си вземеш - ето ти и филтър Wink .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pepi_voinishki1957
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Чет Дек 03, 2009 18:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Това с лулата според мен за хора дето имат много свободно време и биволски нерви.Общо взето цялото пушене се състои в това да разпалваш лулата и да я дебнеш да не загасне.Иначе си е шик да пушиш някой хубав холандски тютюн ,имаше един Клан ,ама дали го има и сега и дали е холандски Very Happy
Аз за сега си пуша бяло Боро хем е хубаво хем струва колкото Викторито.
grizzly
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Чет Дек 03, 2009 19:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Лулата си е голям масраф. Иска си време и грижи. Накрая плюс лулата пушиш и цигари от мързел. Има и привикване. Едно време 2 години пушех лула като си гълтах пушека. После се оказа че си изпуших цяла дебела пура Хенри Ъпман с гълтане без проблем (пуши се около час) и тогава се уплаших за себе си и спрях лулата. За съжаление останаха цигарите.

По въпроса със самоделните цигари - в момента пафкам такива чат-пат. Продават се празни гилзи с филтър и тютюн за свиване. Но не излиза по-евтино. Сметнали са го. Обаче удоволствието е незаменимо. Плодовите тютюни ЕКСЕЛЕНТ са много меки и приятни. Освен това миришат хубаво и за околните.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Потърси "Пушене на лула..." в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Пушене на лула..." в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети