Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
търся FIRMWARE za dvd LG LH-T360SE

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Търсене на схеми, програми и документация - Service manual search
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
djgeorgyone
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Вто Ное 24, 2009 14:59    Заглавие: търся FIRMWARE za dvd LG LH-T360SE Отговорете с цитат

Здравейте имам проблем с двд-то,ако можете помогнете с намирането на Firmware za LG LH-T360SE.Благодаря предварително!

двд-то е на мой приятел държеше да му сложим нов фирмуеар,изтеглих го от този сайт http://elektrotanya.com/lg_lh_t360_firmware.zip/download.cgi .Сложих фирмуера на двд-то,всичко стана както трябва,но USB-то спря да работи.Мисля че намерих подобен проблем като моя в този руски сайт : http://remont-aud.net/forum/52-4930-1 Имат някакво решение но не разбирам много от руски,не мога да се регистрирам искат да се отговори на 4 въпроса а не знам верните отговори.Моля ви ако можете да ми помогнете!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
mitachi
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Дупница

[download attachment]
МнениеПуснато на: Сря Ное 25, 2009 20:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами ето това дето са качили, ама не нося никаква отговорност ако спре да работи DVD-to!!!

djgeorgyone
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Сря Ное 25, 2009 21:15    Заглавие: Отговорете с цитат

благодаря за файла , но ме претеснява че този фирмуеар не е точно за моя модел двд.Идеята ми е да попитаме в този руски форум те какво щте ме посъветват,може да имат точният фирмуеар за моя модел или някакво друго решение на проблема.
Върнете се в началото
mitachi
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Дупница

МнениеПуснато на: Сря Ное 25, 2009 21:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Истината е само една! Когато нещо Ви притеснява или не работи добре, обръщате се към съответния сервиз. Желателно е да е оторизиран за ремонт на изделието, така че ако се объркат нещата, да се възстанови. Трябва да се спре с това, да се качват разни файлове от хора, дето не им е това работата. Независимо, че има оргинален софтуер свободно в интернет, качен от самите фирми, не препоръчвам на никого да си прави подобни експерименти! Има много фактори които може да объркат нещата! А крайния резултат е:

Tokio
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Ямбол

МнениеПуснато на: Сря Ное 25, 2009 22:02    Заглавие: Отговорете с цитат

mitachi написа:
...а крайния резултат е:

Съвсем вярно!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
emoome
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Сря Ное 25, 2009 22:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Tokio написа:
...

...и понеже твойто мнение е равностойно по качество с мойто > Аз пък мисля ,че трябва да се опитва -напук на себестойността на мижавата техника Twisted Evil
Върнете се в началото
djgeorgyone
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Сря Ное 25, 2009 22:48    Заглавие: Отговорете с цитат

съгласен съм с вас,но за това потърсих помощ тук,ако може да не се стига до сервиза.
Върнете се в началото
emoome
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Сря Ное 25, 2009 23:24    Заглавие: Отговорете с цитат

djgeorgyone написа:
...да не се стига до сервиза.

Ех, братино! И до това често се стига! Там, освен зидаро-мазачи има и грамотни хора, спициялисти, дет викат, може да случиш...!
Форумите са за такива дето малко нещо недостига, обаче се намира това същото, и се върши работа ... При тебе -не знам Confused
Върнете се в началото
Потърси "търся FIRMWARE za dvd LG LH-T360SE" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "търся FIRMWARE za dvd LG LH-T360SE" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Търсене на схеми, програми и документация - Service manual search Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети