Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
дипломна работа
Иди на страница 1, 2  Следваща

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
stan4o__vd
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Пон Окт 05, 2009 16:48    Заглавие: дипломна работа Отговорете с цитат

Колеги,наближава ми дипломирането и трябва да си избера някъква тема за диплома работа и да намеря нещо по което да се ръководя.Ако някои му не намира диплома работа и е на в електронен вид ще му бъда мнооооого благодарен ако ми пише и изпрати нещо.Най-добре темата да е в насока проектиране на някакъв цех или нещо сварзано с обзавеждане,проекриране или нещо подобно!БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!ДАНО ПОМОГНЕТЕ!!!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Обрулистан-гр.Сбърканбург

МнениеПуснато на: Пон Окт 05, 2009 16:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Да "се ръководиш" или "да я препишеш" Question Щото между двете има разлика...И тия работи не ги ли задават даскалите Question Или вече родното образУвание е стигнало и дотам.
И не е ли по-лесно да седнеш над учебниците вместо да чакаш наготово Question
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Филипов
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Пон Окт 05, 2009 18:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Бях студент преди повече от 20 години. Та тогава и "колеги". Evil or Very Mad
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Обрулистан-гр.Сбърканбург

МнениеПуснато на: Пон Окт 05, 2009 18:22    Заглавие: Отговорете с цитат

То тук май по-скоро иде реч за средно образУвание.А и като му чета темата отпреди няколко месеца.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
stan4o__vd
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Пон Окт 05, 2009 19:16    Заглавие: дипломна работа Отговорете с цитат

За дипломните работи учителите давът да си изберем тема по наш избор,след което СИ ИЗБИРАШ учител (казва му се РЕЦЕНЗЕНТ) от електро какултета и ако той е свободен ти помага за ф-ли и т.н.!Аз трябва да си смятам със неговите стойности,а самото оформление би ми помогнало!Кога сте били студенти нз,но сега е така и аз нямам никва вина!Който е студент сега или е бил ПО СКОРО (близките 5-6 год) Smile би ме разбрал и би ми помогнал! Cool
Върнете се в началото
stan4o__vd
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Пон Окт 05, 2009 19:33    Заглавие: дипломна работа Отговорете с цитат

Bojilov написа:
То тук май по-скоро иде реч за средно образУвание.А и като му чета темата отпреди няколко месеца.

За да пиша във форума трябва да имам висше образувание,да съм работил и да имам супер познания по електротехника ли!Не съм такъв,но все пак малко от малко имам представа! Smile
Върнете се в началото
gueswhoaz
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: По света и у нас

МнениеПуснато на: Пон Окт 05, 2009 19:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Щом си признаваш че си не си техник с поне 5 години стаж тогава не ги наричай колеги. Много са чувствителни на тази тема.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
stan4o__vd
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Пон Окт 05, 2009 20:03    Заглавие: Отговорете с цитат

gueswhoaz написа:
Щом си признаваш че си не си техник с поне 5 години стаж тогава не ги наричай колеги. Много са чувствителни на тази тема.

Smile Smile Smile не съм знаел!извинявам се чисто-съдречно!!!и в университета нямам стажа на доцентите и професорите,а всички те се обръщат към мен с ''колега'' ,но аз се извинявам отново за грозната ''обида''на който се е обидил Wink Wink Wink
Върнете се в началото
pepi_voinishki1957
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Окт 05, 2009 20:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Май усещаш как трябва да сядаш да си смяташ сам дипломната работа.....
charli
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Окт 05, 2009 20:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Надали някой ей така ще ти даде на готово дилмона работа, още повече ако самия той се е трудил да я напише. Мога да ти предложа доста добра дипломна работа, с реценция, оценена и защитена. Представлява управление на производствен механизъм - математически модел, на базата на който се избират алгоритми за управление, методика за настройка, симулация и т.н. Ако имаш интерес и можеш да отделиш някаква сума, пиши на лични.

ЖИВОТЪТ ВСЪЩНОСТ Е НЕПРЕКЪСНАТА ЗАГУБА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Потърси "дипломна работа" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "дипломна работа" в Интернет

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети