Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
siemens c62

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Мобилни комуникации - Mobile communications
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
joro2
Гост

МнениеПуснато на: Пон Юни 21, 2004 18:05    Заглавие: siemens c62 Отговорете с цитат

kypih si USB kabel za siemens c62 ama komputera ne mi otkriva telefona. nekoi znae li kakvo trqbva da si ka4a za da stane rabotata. povtarqm stava vupros za USB kabel ako nqkoi znae kak da si re6a problema da mi otgovori . mersi predvaritelno
Върнете се в началото
Joniks-serviz
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: България-Пловдив

МнениеПуснато на: Пон Дек 27, 2004 18:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Какво искаш да правиш на телефона за да ти кажа какъв да е кабела!!! Very Happy
РЕМОНТ НА ТЕЛЕВИЗОРИ,LCD,PLASMA,АУДИО И ВИДЕО,ЛАПТОПИ- ТОТАЛЕН РЕМОНТ,ИГРАЛНИ КОНЗОЛИ- X-BOX,PS3, BGA-REBALLING,КОМПЮТРИ И ПЕРИФЕРИЯ,LCD МОНИТОРИ,GSM,ДИГИТАЛНИ ФОТОАПАРАТИ,ВИДЕОКАМЕРИ,МИКРОВЪЛНОВИ ПЕЧКИ, КЛИМАТИЦИ, ЗАРЕЖДАНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger
Chef
Гост

МнениеПуснато на: Чет Яну 20, 2005 3:29    Заглавие: С62 е супер шит! Отговорете с цитат

Покупката на този телефон е измежду най-глупавите дела в живота ми.

Много от вас вероятно имат проблеми с тях. Само, че магазините дават по 6 месеца гаранция, а дефекта е открит и се проиави по-късно (при мен). Не давайте пари на магазините за ремонт!!!! На мен ми искаха 30 лева! Siemens дава световна гаранция 15 месеца!!! Ремонта е в оторизирани сервизи. В България това е ОМНИТЕЛ. Намира се на Цариградско шосе. Пращайте си телефоните там

И следващия път като си купувате телефон - МИСЛЕТЕ! (за да не изпаднете в мойто положение Wink
Върнете се в началото
Гост

МнениеПуснато на: Пет Мар 25, 2005 14:16    Заглавие: Re: siemens c62 Отговорете с цитат

joro2 написа:
kypih si USB kabel za siemens c62 ama komputera ne mi otkriva telefona. nekoi znae li kakvo trqbva da si ka4a za da stane rabotata. povtarqm stava vupros za USB kabel ako nqkoi znae kak da si re6a problema da mi otgovori . mersi predvaritelno

re6enieto na problema e zakupuvaneto na drug GSM.tova ne6to e durvo
Върнете се в началото
Гост

МнениеПуснато на: Пет Мар 25, 2005 14:19    Заглавие: Re: С62 е супер шит! Отговорете с цитат

Chef написа:
Покупката на този телефон е измежду най-глупавите дела в живота ми.

Много от вас вероятно имат проблеми с тях. Само, че магазините дават по 6 месеца гаранция, а дефекта е открит и се проиави по-късно (при мен). Не давайте пари на магазините за ремонт!!!! На мен ми искаха 30 лева! Siemens дава световна гаранция 15 месеца!!! Ремонта е в оторизирани сервизи. В България това е ОМНИТЕЛ. Намира се на Цариградско шосе. Пращайте си телефоните там

И следващия път като си купувате телефон - МИСЛЕТЕ! (за да не изпаднете в мойто положение Wink

adski si prav za tova ti izkazvane
Върнете се в началото
WDW
Активен потребител
Активен потребител

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Мар 26, 2005 1:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Е аз като си купувам теле... откъде мога да знам дали той има фабрични дефекти или не ????? Rolling Eyes
Какво значи като купувате мислете ????

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Popov
Активен потребител
Активен потребител

Местожителство: Велико Търново

МнениеПуснато на: Съб Мар 26, 2005 8:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Siemens е много стабилна марка, въпреки че сега малко се пооплескаха, но въпреки това съм много доволен от телефоните им (особено по-старите)

...но да не забравяме какъв е въпроса.
Върнете се в началото
Joniks-serviz
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: България-Пловдив

МнениеПуснато на: Съб Мар 26, 2005 15:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Aми той не е Siemens този модел май май Very Happy Very Happy Very Happy !Ами си е чист Ericsson !А те страдат много от липса на обхват и т.н. Аз мисля, че марката SIEMENS e много добра Very Happy
РЕМОНТ НА ТЕЛЕВИЗОРИ,LCD,PLASMA,АУДИО И ВИДЕО,ЛАПТОПИ- ТОТАЛЕН РЕМОНТ,ИГРАЛНИ КОНЗОЛИ- X-BOX,PS3, BGA-REBALLING,КОМПЮТРИ И ПЕРИФЕРИЯ,LCD МОНИТОРИ,GSM,ДИГИТАЛНИ ФОТОАПАРАТИ,ВИДЕОКАМЕРИ,МИКРОВЪЛНОВИ ПЕЧКИ, КЛИМАТИЦИ, ЗАРЕЖДАНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger
cdi
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Трявна

МнениеПуснато на: Нед Мар 27, 2005 12:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Hardware модела е на SonyEricsson и е един от най-калпавите модели на Siemens пуснат на пазара - дефектира без никаква видима причина дори само като си разглеждате нещо из менюто или качвате мелодии и картинки. Laughing
Върнете се в началото
Cecko
Гост

МнениеПуснато на: Пон Мар 28, 2005 7:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз пък имам такъв телефон вече от една година и до сега не сам имал проблеми с него!Въпреки,че преди да си го взема се говореше че е дърво.Така че според мен всичко е относително!
Върнете се в началото
Потърси "siemens c62" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "siemens c62" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Мобилни комуникации - Mobile communications Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети