Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
осцилоскоп с1-118а

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
chingiz_han58
Нов потребител
Нов потребител

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Нед Окт 04, 2009 11:18    Заглавие: осцилоскоп с1-118а Отговорете с цитат

Иимам осцилоскоп с1-118а на които не работи хоризонталната развивка [свети в точка ] ще съм много благодарен ако някои е отстраниил тази повреда и я сподели Бладаря прдварйтелно
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Фикри Нури
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Kърджали

МнениеПуснато на: Нед Окт 04, 2009 19:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Да не си натиснал някой бутон за спиране на развивките? Имаш ли схема?
don bazilio
Активен потребител
Активен потребител

МнениеПуснато на: Нед Окт 04, 2009 19:20    Заглавие: Осцилоскоп С1 118 липса на развивка Отговорете с цитат

Не зная какво те притеснява .Аз имам същия с пълна документация .Не се плаши моя досега не ми е правил никакъв проблем само ключето за мрежата му сменях веднаж.От интерес съм разглеждал генератора за развивката но беше много отдавна.Мисля че беше елементарна с ТТЛ логика . Ако нямаш документация обади се не видях дали имаш адрес на пощата . На този форум и аз съм нов даже май ти си първия на който отговарям. Не знам как ги пращат .На пощата е по лесно с прикачен фаил.

Exclamation Arrow Има си e-mail адрес в профила му Exclamation Има и файлообменник за целта също Exclamation
Върнете се в началото
miro_mezdra
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Мездра

МнениеПуснато на: Пон Окт 05, 2009 10:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Имал съм подобен проблем - прекъсваше превклчватела и не работеше на всички обхвати след почистване се оправи - така че го провери може да имаш късмет
Върнете се в началото
Потърси "осцилоскоп с1-118а" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "осцилоскоп с1-118а" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети