Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
22" монитор Mitsubishi TEX1105SKTFW - ПОДАРЯВАМ

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Купувам / Продавам / Заменям - Buy / sell / trade
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
mitachi
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Дупница

МнениеПуснато на: Съб Авг 22, 2009 10:07    Заглавие: 22" монитор Mitsubishi TEX1105SKTFW - ПОДАРЯВАМ Отговорете с цитат

Монитора по принцип работи. Обаче, от време на време избива в зелено. Като го чукнеш, се оправя. Проблема е в кинескопа. Ако се отдели отоплението сигурно няма да има проблем. Ако някой се навие да поеме транспортните разходи, получава два подаръка. Аналогов сателитен приемник, няма дистанционното, и ченджър от мерцедес
CX-CP2810SF който виси от години от нова катастрофирала кола. Не знам дали работи. Сиреч, дали не се е разместило нещо от катастрофата.

Последната промяна е направена от mitachi на Сря Сеп 02, 2009 10:25; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
mitachi
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Пон Авг 31, 2009 19:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Бре..., никой ли не го ще тоя кютук. Офертата важи до сряда(02.09.2009г.). После изнасям пред близкия контейнер. Някой ми се обади на лични че ги иска, написах да дава адрес за пращане и дотам. Laughing
mitachi
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Сря Сеп 02, 2009 10:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Офертата приключи. Появи се желаещ да ги вземе и ги пратих.
Потърси "22" монитор Mitsubishi TEX1105SKTFW - ПОДАРЯВАМ" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "22" монитор Mitsubishi TEX1105SKTFW - ПОДАРЯВАМ" в Интернет

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Купувам / Продавам / Заменям - Buy / sell / trade Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети