Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Свързване на колони в кола ?

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
sandety
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Съб Авг 22, 2009 20:37    Заглавие: Свързване на колони в кола ? Отговорете с цитат

Здравейте ..Много се чудих дали да пусна темата и много търсих,но не намерих отговор на въпроса си ..?
Понеже 1 приятел ме помоли да му вържа 1 субуфер пасивен в колата ..Имал някакъв от домашно двд ..
60 ватов 8 ома ?Възможно ли е директно към цд-то да го вържа?Предполагам че на 1 канал ако го вържа ще стане ама проблема е,че той има 8 колони в колата вече Very Happy
Дали е възможно да го вържа някакси с другите ?
Или да вържа 2,4 омови последователно а преди тях да е буфера ?Ще стане ли или аз се вкарвам в филми ..
Съжалявам ако има подобна тема или ако не съм се изразил правилно (тъпо),но не разбирам много много .. Smile
Давайте идеи .. Very Happy
Мерси предварително ..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
RC
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Съб Авг 22, 2009 20:45    Заглавие: Re: Свързване на колони в кола ? Отговорете с цитат

sandety написа:
...Ще стане ли или аз се вкарвам в филми ....

Точно там попадаш.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
VALMIG21
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: ГР.ПЛОВДИВ

МнениеПуснато на: Съб Авг 22, 2009 21:08    Заглавие: Отговорете с цитат

И филма е с комично-фантастичен сюжет.Говорителя на суббуфера изисква поне 70 вата синусна мощност.Трябва ти усилвател.Без него няма да се чуе.Той си има и вградения н.ч. филтър и т.н.Втора употреба е под 100лв.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
sandety
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Съб Авг 22, 2009 21:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Как предлагаш да ги вържа ?
Върнете се в началото
sandety
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Съб Авг 22, 2009 21:11    Заглавие: Отговорете с цитат

VALMIG21 написа:
И филма е с комично-фантастичен сюжет.Говорителя на суббуфера изисква поне 70 вата синусна мощност.Трябва ти усилвател.Без него няма да се чуе.Той си има и вградения н.ч. филтър и т.н.Втора употреба е под 100лв.

Ами ако не ми пука дали ще имам филтър или ще изкарва всичките честоти ?
Аз попитам едно те ми отговарят друго,ама че заядлив народ ...Нали радиото ще го подхрани до някъде ..
Върнете се в началото
Потърси "Свързване на колони в кола ?" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Свързване на колони в кола ?" в Интернет

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети