Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Продавам тиристорна станция "КЕМРОС"-22kW
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Купувам / Продавам / Заменям - Buy / sell / trade
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Гост

МнениеПуснато на: Нед Мар 06, 2005 12:12    Заглавие: Продавам тиристорна станция "КЕМРОС"-22kW Отговорете с цитат

Нова.ТЕСТВАНА.
Върнете се в началото
elektronchika
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Нед Мар 06, 2005 12:55    Заглавие: Отговорете с цитат

малко повече подробности, ако може снимка, цена, за какво може да се ползва
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rockton
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: София - Люлин

МнениеПуснато на: Нед Мар 06, 2005 13:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Very Happy То може и това да му е целта на "госта", да разбере за какво може да се ползва Twisted Evil
Щот като гледам май не иска да я продава,нито адрес, нито телефон ни нищо е оставил Rolling Eyes

..-ЯЯЯЯ да пробвам Razz ......КУПУВАМ яяяя ДАВАМ 2,63в. (два лева и шейсе и три стотинки) барабар с ДДС!
....А ся да видим! Razz Laughing Rolling Eyes Very Happy
Гост

МнениеПуснато на: Нед Мар 06, 2005 17:53    Заглавие: RE: Отговорете с цитат

Това е по скоро промишлено устройство.Отнася се за тиристорен преобразувател(Преобразуващ променливо 3-фазно напрежение в плавнорегулируемо постоянно такова).Използва се за плавно управление скоростта на постояннотокови двигатели с мощност до 22kW с паралелно възбуждане.Включва различни видове защити и индикации за аварийни режими.Цената е изключително изгодна,но за това по на там.Благодаря!
Върнете се в началото
Гост

МнениеПуснато на: Пон Мар 07, 2005 1:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Търся две такива със моторите и куплирани към тях генаратори - няма значение на колко волта.
Върнете се в началото
Гост

МнениеПуснато на: Пон Мар 07, 2005 1:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Моторите/генераторите може и да са доста по-малки - не ми трябва мощност.
Върнете се в началото
Гост

МнениеПуснато на: Пон Мар 07, 2005 9:54    Заглавие: re: Отговорете с цитат

Предлагам само тиристорната станция без периферни устройства.Размерите и са около 40 на 40 на 60 см.
Върнете се в началото
Ангел
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Пон Мар 07, 2005 23:09    Заглавие: Отговорете с цитат

На времето 81-85г като ги правеха бях на стаж от Електротехникум-а в завода-Н.Киров-Русе.Имаше още КЕМТОР,КЕМЕК,и още някакви КЕМ-ове.Пълни са със ма741,доста груба изработка.Още се въргалят цели платки из нас! Razz
Гост

МнениеПуснато на: Вто Мар 08, 2005 11:03    Заглавие: re: Отговорете с цитат

Ангел написа:
На времето 81-85г като ги правеха бях на стаж от Електротехникум-а в завода-Н.Киров-Русе.Имаше още КЕМТОР,КЕМЕК,и още някакви КЕМ-ове.Пълни са със ма741,доста груба изработка.Още се въргалят цели платки из нас! Razz

И аз се радвам да те видя приятел!От" коментара" ти личи, че познанията ти по тиристорна техника се свеждат основно в това да събираш и въргаляш из къщи разни платки от разни там КЕМ-ове или както и да ги наричаш.Предлаганото от мен устройство(монтирано естествено от правоспособен специалист),предлага дълговременна употреба без някакви специални грижи.Същото съчетано с изгодната цена(около 400 лв.)е един добър избор,имайки впредвид че подобни устройства могат да струват и няколко хиляди долара.Съгласен?

Поздрави на Ангел!Благодаря ти че се обади!
P.S. За всеки влак си има пътници.
Върнете се в началото
Ангел
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Вто Мар 08, 2005 22:39    Заглавие: Отговорете с цитат

:oops:УУпс!!Извинявам се занеуместния коментар-просто името на изделието извика у мен сантиментални спомени от ученическите ми години.Не исках да се подиграя със стоката ти въпреки че точно това стана.Кофтито е че вече има турски и китайски регулатори на ниска цена с малки размери-виждал съм ги на Пловдивския панаир.Прогрес!Дано обаче някой "избере Българското",и купи твоя!!
Успех Exclamation
Потърси "Продавам тиристорна станция "КЕМРОС"-22kW" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Продавам тиристорна станция "КЕМРОС"-22kW" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Купувам / Продавам / Заменям - Buy / sell / trade Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 1 от 4

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети