Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Спешно ми трябва EM4095

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
emil74
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Сря Апр 22, 2009 19:51    Заглавие: Спешно ми трябва EM4095 Отговорете с цитат

Искам да закупя един брой интегрална схема ЕМ4095 в SMD корпус. Ограничен съм откъм време и трябва да я получа до петък. Ако някой може да я достави по пощата до тогава, нека даде оферта. За Плевен, Ловеч, В.Търново и региона бих отишъл лично да я взема. Пишете на "лични".
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
darkyp
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Пет Май 01, 2009 9:18    Заглавие: Отговорете с цитат

е и на мен ми трябва спешно и в уеб-а на ел инвест има 120бр. отивам, няма, били ги заделили нещо си. е може ли такова некоректно отношение. в последствие видях че футурел ги продават и то на доста по-добра цена. да, ама днес е празник и не работят. а пък пасат работят - само че нямат налични бройки...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Потърси "Спешно ми трябва EM4095" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Спешно ми трябва EM4095" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети