Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Търся съдружник за сервизен център

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Купувам / Продавам / Заменям - Buy / sell / trade
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
prompt
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Вто Мар 24, 2009 16:06    Заглавие: Търся съдружник за сервизен център Отговорете с цитат

Здравейте, търся си съдружник.

Отваря се, сервизен ценнър в района на Лозенец (близо до басеина "Спартак")
Обекта е разделен на 2 самостаятелни помещения.
В едното съм аз, а другото планирам, за въпросния.

Предлагам два вариянта, като схеми на работа с евентуалния кандидат:

1-ви. - Човека си работи самостоятелно и ми плаща - (250-300лв) на месец, като наем, за неговата част.
2-ри. - Работим заедно и поделяме приходи и разходи (преди това, трябва да се убедя, че човека е точен)

Да подчертая, имам нужда от човек с познания. (ремонт на платки, захранвания, електричар)
Неговата дейност, ще се свежда само до ремонтна.

Пусков срок на обекта 15.04.2009г.

При интерес за контакти и въпроси:
Тук - лично, или overstorm@abv.bg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Tigar
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Selo SF

МнениеПуснато на: Вто Мар 24, 2009 23:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Напиши колко е голямо помещението това електричар е много голямо понятие, е нямам интерес но може и да има колеги, които да провят интерес.И успех с начинанието.
banskia zet
Нов потребител
Нов потребител

Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Чет Мар 26, 2009 21:31    Заглавие: гледах днес.... Отговорете с цитат

Интересно предложение но ме интересува переспективата и възможвостите за реализация.В зората на "56"-то действах под името: ЕЛИТ.Но после спряха работа + частен бизнес.Прехвърлих Фирмената регистрация и днес е голяма Фирма но не е с мое участие и мн.други в областта на охранителна ,съобщителна и битова електроника.Останах "държавен служител".Така че освен района в който съм израстнал "Лозенец" засега друго общо намам.Но мога да бъда полезен с големия си опит както като професия така и бизнес опит.Просто за удоволствие стига колегата да заслужава това!
Успех и при желание съм насреща.....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Потърси "Търся съдружник за сервизен център" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Търся съдружник за сервизен център" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Купувам / Продавам / Заменям - Buy / sell / trade Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети