Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Проблем с чисто нов хладилник Gorenje RF6324W

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Nostragaros
Нов потребител
Нов потребител

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Пон Мар 16, 2009 10:28    Заглавие: Проблем с чисто нов хладилник Gorenje RF6324W Отговорете с цитат

Здравейте,
Имам проблем с нов хладилник Gorenje - обледява се хладилната част. Доставиха ми го към 17:30 в Петък (13.03.) и го пуснах 18:00 в Събота (защото ми казаха че трябва да стои в покой поне 3 часа преди да се пусне, а и бях чувал за по- дълъг срок). След един час забелязах че в горната част на стената има ледени капчици, а в момента половината стена е покрита със слой лед и скреж (интересно е че в камерата няма никакъв лед). Обадихме се в сервиза, който обслужва фирмата, от която го закупихме със семейството ми, и от там ни казаха че е нормално и "да сме си отваряли очите като сме го купували".
(За сравнение - 30 години бяхме с хладилник Phillips и преди 6 месеца започна да се получава обледяване във хладилната част поради някакъв пробив и/или изтичане на фреона. Хладилника още работи но много шуми и компресора му не спира да работи.)
Огледах уплътнението на вратата на горението, да не би да влиза въздух, но ми изглежда наред.
Моля ви, кажете нормално ли е да има такова обледяване и ако не е какво мога да направя.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Потърси "Проблем с чисто нов хладилник Gorenje RF6324W" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Проблем с чисто нов хладилник Gorenje RF6324W" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети